Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
BioPapa banner

Asociacija “Tapk mama”

Tėvystės įgūdžių mokymai, Nėščiųjų kursai
Klaipėda, Taikos pr. 4A, Klaipėda
+370 607 65225

Mes siūlome jums apsilankyti:
1. Nėščiųjų kursuose skirtuose būsimoms mamoms ir tėveliams (grupės renkamos kas mėnesį);
2. Savęs priežiūros po gimdymo paskaitoje;
3. Nėščiųjų mankštoje;
4. Tėvelių akademija ( gydytojų, psichologų, terapeutų logopedų bei kitų specialistų paskaitos )
5. Mankšta su vaiku ir kūdikiu.
6. Vandens aerobika.
Registracija:
Nėščiųjų kursai: Rita Juciuvienė 8 607 65225

Nėščiųjų mankšta, tėvelių akadėmija bei kiti klausimai: Viktorija Mosejeva 867719996
„Vaikai – mūsų ateitis“
„Vaikai – mūsų ateitis“ – dažnai girdime sakant. Tačiau norint sukurti džiaugsmo kupiną ateitį skambių žodžių neužtenka. Reikia noro, žinių ir darbo teisingai auklėjant vaikus bei ryžto tapti efektyviais tėvais, puoselėti ypatingą tėvų ir vaiko ryšį – taip tobulėjame ir mes patys, ir mūsų šeima.
Iniciatyvus klubas „Tapk mama“ siekia suvienyti Klaipėdos tėvus ir užtikrinti lengvesnį kelią pažinimo, tėvų ir vaikų sutarimo, tarpusavio supratimo link.
Kas mėnesį planuojami klubo narių susirinkimai dinamiškai, veiksmingai ir šiuolaikiškai spręsti įvairius vaikų auklėjimo klausimus, diskutuoti.Susirinkimo metu žiūrėsime naudingą dokumentiką ir ją analizuosime, mokysimės. Galimos konsultacijos su profesionalais, kurie teikia paramą įvairiais laikotarpiais: prieš gimdymą, gimdymo ir po gimdymo.
„Norime skatinti tėvus veikti, būti sąmoningus. Jei Klaipėda turės asociaciją, vienijančią bent dvi dešimtis tėvų, nauda bus ne tik Klaipėdai, bet ir visai Lietuvai, nes tie tėvai ugdys sąmoningus ir bendraujančius vaikus. Suaugęs žmogus ir šeima gali vystytis visą gyvenimą – tobulėjimui ribų nėra. Patys tėvai yra prevencija narkomanijai, alkoholio vartojimui ir pan. – viskas priklauso nuo efektyvaus bendravimo“, – aiškina klubo steigėjos.
Organizacija „Tapk mama“ skirta ne tik nėščiosioms, mamoms, bet ir tėčiams, kuriems taip pat rūpi santykiai su vaiku ir šeimos darna. Priimami visi buvę, esantys šiuo metu ar būsimi tėvai, besirūpinantys savo vaikų gerove ir šeimos darna.
Norintys daugiau sužinoti apie klubo veiklą, privilegijas ar tapti jo nariu gali tai padaryti paskambinę šiuo numeriu: 867719996

Nėra padėkų

Padėkoti


"*" - privalomi laukai
loading

Užsiėmimų tėvams žemėlapis

Padidinti

Paskutinės padėkos

Ačiū už nuostabias pamokas :D

Noriu padėkoti, nes kiekvieną pamoką jūs mane motyvuojate mokytis ne tik biologija, bet ir kitas įvairias mokslo šakas. Jūs sudominote mokslu kuriuo nemaniau, kad kada nors būsiu susidomėjęs

Rima Ulozienė2023-10-12

Labai kompetetinga mokytoja, puikiai moka prieiti prie vaiko, mano sūnus buvo labai uždaras, bet mokytoją Rimą jis prisileido ir su noru ėjo į darželį. Ilgimės šios nuostabios mokytojos. Sėkmės ir kantrybės darbuose.

Dekinga visaip! Tobula mokytoja

Ačiū Jums už viską, miela MOKYTOJA!🥰