Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
BioPapa banner

Aurima Dilienė, Šeimos konsultantė, psichoterapeutė

Psichologinis konsultavimas, Tėvystės įgūdžių mokymai, Savęs pažinimas, Santykiai poroje
Nuotoliniu būdu,
+370 699 20274

Esu Aurima Dilienė, profesionali šeimos konsultantė, gydytoja psichoterapeutė. Teikiu privačias konsultacijas internetu per skype (Skype – aurima37) ar el. paštu.

Noriu pasidalinti su Jumis savo sukaupta patirtimi, žiniomis ir suvokimu, padrąsinti ieškojimuose ir atradimuose, padėti sunkiomis gyvenimo akimirkomis nepasiduoti, neatsitraukti, bet eiti į priekį, mokytis, atrasti save ir tapti laimingais. Juk laimė – tai būsena, kai nieko netrūksta ir pakanka to, ką turi šiuo metu.

Kreipkitės, jei:

– nežinote kodėl, bet tarsi „viskas krenta iš rankų“;
– nesiseka susirasti darbo, sukurti šeimos, užsiimti patinkančia veikla;
– dažniau negu norėtumėte nesutariate su tėvais, sutuoktiniu, vaikais;
– dažnai sergate peršalimo ligomis, nuolat skauda galvą, nevirškina skrandis;
– nuolat serga jūsų vaikai;
– jaučiatės vienišas;
– turite svajonę, bet nežinote kaip ją įgyvendinti;
– patyrėte netektį, skyrybas, slaugote sunkų ligonį;
– jums reikia palaikymo esamuoju gyvenimo laikotarpiu;
– norėtumėte geriau suprasti, kodėl vienaip ar kitaip jaučiatės, elgiatės ir kodėl kiti vienaip ar kitaip elgiasi su Jumis;
– norėtumėte išmokti reaguoti kitaip į stresines situacijas.

Pasirinkite jums patogią konsultacijos formą –el. paštu ar per skype. Tiesiog užpildykite šią anketą ir aš su jumis susisieksiu asmeniškai suderinti konsultacijos laiko. Tuomet prisijungisme pokalbiui per Skype.

Šeima kaip orkestras – kad gražiai grotų, turi daug repetuoti.

Mano profesinis kelias glaudžiai susijęs su asmenine patirtimi. Santuokoje esu jau daugiau nei dvidešimtmetį. Su vyru Vaidotu auginame septynis savo vaikus, kurie yra patys geriausi mūsų Mokytojai. Tik tokiu būdu iš tikrųjų pavyko suvokti, patirti ir pritaikyti įvairias psichologines teorijas, susieti jas su tūkstantmečius galiojančiais Gamtos ir Pasaulio dėsniais.

Savo darbe naudojuosi keturių podiplominių psichoterapijos studijų : Tranzakcinės Analizės, Individualiosios (Adlerio) psichologijos, Visbadeno Akademijos pozityviosios psichoanalitinės psichoterapijos, Šeimos ir porų santykių konsultavimo ir praktinės Trečiojo tūkstantmečio psichologijos suteiktomis žiniomis.

Nemokau kaip turėtumėte gyventi, bet dalinuosi savo patirtimi, dalykais, kurie man padėjo tapti laiminga arba neveikė, suteikiu informaciją, kurią sužinojau iš daugybės lektorių, straipsnių, knygų, kolegų.

Kartu su vyru esame Šeimų Universiteto (http://www.seimu.lt) moderatoriai, vedame porų santykių auginimo ir tobulinimo seminarus.

Nėra padėkų

Padėkoti


"*" - privalomi laukai
loading

Užsiėmimų tėvams žemėlapis

Padidinti

Paskutinės padėkos

Ačiū už nuostabias pamokas :D

Noriu padėkoti, nes kiekvieną pamoką jūs mane motyvuojate mokytis ne tik biologija, bet ir kitas įvairias mokslo šakas. Jūs sudominote mokslu kuriuo nemaniau, kad kada nors būsiu susidomėjęs

Rima Ulozienė2023-10-12

Labai kompetetinga mokytoja, puikiai moka prieiti prie vaiko, mano sūnus buvo labai uždaras, bet mokytoją Rimą jis prisileido ir su noru ėjo į darželį. Ilgimės šios nuostabios mokytojos. Sėkmės ir kantrybės darbuose.

Dekinga visaip! Tobula mokytoja

Ačiū Jums už viską, miela MOKYTOJA!🥰