Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
BioPapa banner

Viešoji įstaiga Pal. J. Matulaičio šeimos pagalbos centras

Psichologinis konsultavimas, Tėvystės įgūdžių mokymai
Vilnius, Matulaičio a. 3, Vilnius
+370 5 2461772; +370 659 05051
amžius nuo 3 iki 99

Viešoji įstaiga Pal. J. Matulaičio šeimos pagalbos centras įsteigta 2003 metų lapkričio 10 d. Organizacija buvo įsteigta teikti specializuotas, arčiau kliento namų esančias socialines paslaugas visai šeimai. Organizacijos steigėjai yra keturi fiziniai asmenys ir viešoji įstaiga Pal. J. Matulaičio socialinis centras, savo veiklą orientuojantis į bendruomeninių socialinių paslaugų tinklo kūrimą.

Pal. J. Matulaičio socialinis centras savo veiklą vykdo nuo 2000 metų, nors dauguma paslaugų buvo pradėta teikti jau nuo 1996 metų Pal. J. Matulaičio parapijoje. Siekiant teikti specializuotą profesionalią pagalbą šeimai bei norint priartinti teikiamas paslaugas prie klientų ir buvo įkurta atskira organizacija Pal. J. Matulaičio šeimos pagalbos centras. Tad dabar Pal. J. Matulaičio parapijos teritorijoje, kuri apima Viršuliškių, Pašilaičių, Šeškinės ir Justiniškių mikrorajonus, veikia du socialines paslaugas teikiantys centrai.
Misija – ugdyti, palaikyti ir padėti Pal. Jurgio Matulaičio parapijos šeimoms. Organizacijos veikla grindžiama krikščioniškomis vertybėmis.

Pagrindinis Pal. J. Matulaičio šeimos pagalbos centro tikslas – sukurti socialinių paslaugų šeimai tinklą ir teikti socialines bei psichologines paslaugas Šeškinės, Pašilaičių, Justiniškių ir Viršuliškių mikrorajonuose gyvenančioms ir sunkumus patiriančioms šeimoms. Prioritetą teikiame šeimos įgalinimui, skatindami savipagalbą ir remdami žmogaus, grupių ir bendruomenės iniciatyvas.

Nėra padėkų

Padėkoti


"*" - privalomi laukai
loading

Užsiėmimų tėvams žemėlapis

Padidinti

Paskutinės padėkos

Ačiū už nuostabias pamokas :D

Noriu padėkoti, nes kiekvieną pamoką jūs mane motyvuojate mokytis ne tik biologija, bet ir kitas įvairias mokslo šakas. Jūs sudominote mokslu kuriuo nemaniau, kad kada nors būsiu susidomėjęs

Rima Ulozienė2023-10-12

Labai kompetetinga mokytoja, puikiai moka prieiti prie vaiko, mano sūnus buvo labai uždaras, bet mokytoją Rimą jis prisileido ir su noru ėjo į darželį. Ilgimės šios nuostabios mokytojos. Sėkmės ir kantrybės darbuose.

Dekinga visaip! Tobula mokytoja

Ačiū Jums už viską, miela MOKYTOJA!🥰