Palikti atsiliepimą Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
Praktinis seminaras NEIGIAMOS SUAUGUSIOJO EMOCIJOS: kaip nuo jų apsaugoti vaikus

Praktinis seminaras NEIGIAMOS SUAUGUSIOJO EMOCIJOS: kaip nuo jų apsaugoti vaikus

2018-10-21
organizatorius: VšĮ Penki elementai
Vilnius, Laisvės pr. 58​ (Aukštoji teisės ir verslo mokykla)
+370 698 22309

Praktinis seminaras

NEIGIAMOS SUAUGUSIOJO EMOCIJOS:
kaip nuo jų apsaugoti vaikus

Seminaras skirtas tėvams, ugdymo specialistams, socialiniams darbuotojams ir kitiems žmonėms, užsiimantiems vaikų ugdymu bei auklėjimu.
Vaiko ugdymas ir auklėjimas – nelengvas, daug kantrybės ir išminties reikalaujantis darbas. Esant intensyviam gyvenimo tempui, norisi viską suspėti ir atlikti kaip įmanoma geriau. Patiriamas nuolatinis stresas sukelia daugybę neigiamų emocijų, kurias nejučia išliejame auklėdami vaikus. O vaikai – lyg lakmuso popierėliai, sugeria visas mūsų neigiamas emocijas ir patys pradeda elgtis netinkamai. Norėdami išauginti gerus, socialius vaikus, turime patys mokėti valdyti savo neigiamas emocijas. Tam reikia suvokti emocinio pasaulio prigimtį, savo patirties ir gautos informacijos svarbą bei poveikį emocijoms, žinoti ir mokėti taikyti emocijų valdymo metodus.
Taigi šiame seminare ieškosime atsakymų į klausimus: kaip valdyti emocijas, nerėkti ant vaikų, kaip rasti kelią iš aklavietės? Kas įvyksta su augančia įtampa ir kaip iš jos išsilaisvinti?
Seminaro tikslas - ne tik suteikti teorinių žinių apie emocijų pasaulį, bet ir praktiškai supažindinti su metodais, padedančiais valdyti savo emocijas.
Seminaro temos:
Emocinio pasaulio prigimtis (kas yra emocijos, kam jos duotos? Kodėl svarbu suprasti emocijas? Jausmų nuslopinimas).
Tinkamas patiriamų emocijų priėmimas (kaip sąmoningai priimti emocijas? Kaip dirbti su savo emocijomis? Kaip pradėti puoselėti realius lūkesčius?)
Žinios apie emocijų valdymą (pagrindiniai sveikatos principai; negatyvios energijos iškrovimo būdai; baziniai žmogaus poreikiai).
Žmogaus poreikiai ir emocijos, jų tarpusavio ryšys.
Kaip nešaukti ant vaikų? Kodėl rėkimas neefektyvus? Kokios žinios padeda susilaikyti nuo netinkamo elgesio? Praktiniai užsiėmimai.
Palaikymo žodžiai sau ir vaikui. Kaip juos visada prisiminti ir pasakyti? Praktiniai užsiėmimai.
Apie lektorę: Viktorija Grigorjeva yra psichologė, pasakų dirbtuvių „Permainų vėjas” įkūrėja ir autorė, sukūrusi 10 terapinių pasakų ciklą „Šviesuliukai” vaikams „ankstukams”, 7 metus vedanti dailės terapijos bei kūrybiškumo ugdymo užsiėmimus vaikams bei seminarus apie pasakų, žaidimų terapiją, vaikų ugdymo ir auklėjimo ypatumus. Reiki meistrė, šeimų konsultantė, vaikų draugė ir mylinti mama.
Seminaras vyks 2018 m. spalio 21 d. nuo 10.30 iki 14.00 val. Laisvės pr. 58, Vilniuje (Tarptautinė teisės ir verslo aukštoji mokykla)
Kaina – 35 Eur.
Registracija patvirtinama pervedus 15 Eur avansinį mokestį. Likusią sumą galėsite sumokėti pavedimu arba vietoje grynais pinigais. Išrašome sąskaitas faktūras.
Į seminaro kainą įskaičiuota metodinė medžiaga, pažymėjimai. Arbata ir sausainiais vaišiname.
Rekvizitai apmokėjimui : VšĮ „Penki elementai”, a/s Nr. LT93 7300 0101 5219 2643
Registracija ir informacija el. paštu spalvumiestas@gmail.com, tel. 8698 22309

Nėra komentarų