Palikti atsiliepimą Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį

Nemokama paskaita “Apsaugokime vaikus: natūralus ir susirūpinimą keliantis vaikų seksualinis elgesys” (Vilniuje)

Nemokama paskaita “Apsaugokime vaikus: natūralus ir susirūpinimą keliantis vaikų seksualinis elgesys” (Vilniuje)

Tyrimų duomenimis, Europoje kas penktas vaikas, iki sulaukdamas 18 metų, patiria vienokios ar kitokios formos seksualinį priekabiavimą. Deja, tiek tėvai, tiek specialistai vengia su vaikais kalbėtis apie seksualinio patyrimo saugumą.

Paramos vaikams centro psichologės Ernos Petkutės paskaitoje “Apsaugokime vaikus: natūralus ir susirūpinimą keliantis vaikų seksualinis elgesys” sužinosite, kaip vystosi seksualinė raida skirtingais amžiaus tarpsniais, kokie ženklai rodo, kad reikėtų sunerimti. Išgirsite svarbiausias taisykles, su kuriomis svarbu supažindinti vaikus, kad jie išvengtų seksualinio smurto, kaip elgtis suaugusiems, kilus įtarimams dėl patiriamos prievartos. Psichologė patars, kaip kalbėtis su vaikais apie kūną, saugumą ir pavojingas situacijas. 

Paskaita klausytojams - nemokama. Tai projekto “Kompleksinių paslaugų šeimai teikimas Vilniaus mieste” dalis, finansuojama Europos socialinio fondo lėšomis. 

Data ir laikas: 2018 m. liepos 12 d.,17.30-19.30 val.

Vieta: Lietuvos Nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka (Gedimino pr. 51, Vilnius), Konferencijų salė, 5 aukštas. 

Skirta: visiems, kuriems aktualu, kaip kalbėti su vaikais apie lytiškumą ir saugumą, - tėvams, įtėviams, globėjams, seneliams, specialistams, dirbantiems su vaikais. 

Atvykus į paskaitą, visiems klausytojams reikės užpildyti dalyvio apklausos anketą.

Kodėl prašome pateikti asmens duomenis?

http://www.pvc.lt/lt/pradzia/9-naujienos/457-paskaita-apsaugokime-vaikus-naturalus-ir-susirupinima-keliantis-vaiku-seksualinis-elgesys

Kampanija "Tėvystės galima išmokti!" - Išmok būti mama! Išmok būti tėčiu!
Jei Tavo aplinkoje yra tėvų, būsimų tėvų arba žmonių, kurie prisideda prie vaiko auginimo - pasidalink su jais.
Informacijos apie nemokamus ir mokamus tėvystės įgūdžių mokymus ieškokite savo savivaldybėje. Daugiau informacijos: http://svietimogidas.lt/tevyste

Renginiai/mokymai Lietuvoje: tėvystės įgūdžių, sveikatos stiprinimo, sveikos mitybos, nėščiosioms, santykiai poroje, savęs pažinimas, vaikams, paaugliams, šeimai - http://svietimogidas.lt/events.

Nėra komentarų