Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
BioPapa banner

Nemokami pozityvios tėvystės įgūdžių užsiėmimai (mokymai tėvams) Zarasų rajono savivaldybėje

Nemokami pozityvios tėvystės įgūdžių užsiėmimai (mokymai tėvams) Zarasų rajono savivaldybėje

Zarasų rajono savivaldybės biudžetinė įstaiga Zarasų švietimo pagalbos tarnyba  (toliau – Tarnyba) organizuoja pozityvios tėvystės kursus tėvams, globėjams/rūpintojams Šie užsiėmimai vyksta 2 k. per savaitę (antradieniais ir trečiadieniais). Užsiėmimo trukmė – 2 val. Užsiėmimų ciklą sudaro 20 val.

Pozityvios tėvystės įgūdžių užsiėmimų metu Tarnybos specialistai moko tėvus  veiksmingų bendravimo su vaikais būdų, supažindina su amžių tarpsnių ypatumais, lavina tėvų pozityvios tėvystės taikymo įgūdžius. Užsiėmimų metu vyksta diskusijos, aptariamos probleminės situacijos, video siužetai, atliekamos praktinės užduotys.

Užsiėmimų dalyviai – tėvai iš socialinių įgūdžių stokojančių ir socialinės rizikos šeimų bei asmenys, Zarasų rajono apylinkės teismo įpareigoti lankyti bendravimo su vaiku tobulinimo kursus.  

Taip pat tėvystės įgūdžių ugdymą organizuoja iš dalies ir rajono bendrojo ugdymo mokyklos, vykdydamos tėvų švietimą įvairiais vaikų ugdymo klausimais.

Informacija apie pozityvios tėvystės įgūdžių mokymus bei pedagoginės psichologinės pagalbos mokiniui, mokytojui, mokyklai, šeimai organizavimą talpinama  Zarasų švietimo pagalbos tarnybos internetinėje svetainėje: http://www.sczarasai.lt, o taip pat ją bus galima rasti adresu: http://www.zarasai.lt.

Zarasų rajono savivaldybės informacija

Kampanija "Tėvystės galima išmokti!" - Išmok būti mama! Išmok būti tėčiu!
Jei Tavo aplinkoje yra tėvų, būsimų tėvų arba žmonių, kurie prisideda prie vaiko auginimo - pasidalink su jais.
Informacijos apie nemokamus ir mokamus tėvystės įgūdžių mokymus  ieškokite savo savivaldybėje. Daugiau informacijos: http://svietimogidas.lt/tevyste

Renginiai/mokymai Lietuvoje: tėvystės įgūdžių, sveikatos stiprinimo, sveikos mitybos, nėščiosioms, santykiai poroje, savęs pažinimas, vaikams, paaugliams, šeimai - http://svietimogidas.lt/events.

Nėra komentarų

Paskutinės padėkos

Ačiū už nuostabias pamokas :D

Noriu padėkoti, nes kiekvieną pamoką jūs mane motyvuojate mokytis ne tik biologija, bet ir kitas įvairias mokslo šakas. Jūs sudominote mokslu kuriuo nemaniau, kad kada nors būsiu susidomėjęs

Rima Ulozienė2023-10-12

Labai kompetetinga mokytoja, puikiai moka prieiti prie vaiko, mano sūnus buvo labai uždaras, bet mokytoją Rimą jis prisileido ir su noru ėjo į darželį. Ilgimės šios nuostabios mokytojos. Sėkmės ir kantrybės darbuose.

Dekinga visaip! Tobula mokytoja

Ačiū Jums už viską, miela MOKYTOJA!🥰