Palikti atsiliepimą Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį

Nemokami tėvystės įgūdžių užsiėmimai (mokymai tėvams) Lazdijų rajono savivaldybėje

Nemokami tėvystės įgūdžių užsiėmimai (mokymai tėvams) Lazdijų rajono savivaldybėje
Lazdijų rajono savivaldybėje tėvystės įgūdžių mokymus iki šiol vedė tik VšĮ Lazdijų švietimo centro psichologės (Kristina Cibulskė ir Daiva Česnulevičienė) ir soc. pedagogė (Rasa Jušinskienė). Pastaraisiais metais vedė 4-5 STEP grupes, kelioms grupėms - pozityvios tėvystės įgūdžių programas, kelioms - efektyvios tėvystės programas.

Kitą savaitę efektyvios tėvystės įgūdžių mokymo programa bus pradedama vykdyti Lazdijų rajono savivaldybės Krosnos seniūnijoje soc. rizikos šeimoms. VšĮ Lazdijų švietimo centre yra ir Psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencijos mokymo programos mokinių tėvams medžiagą.

Manome, jos tikrai naudingos tėvams, ypač kurie ateina motyvuoti, savo noru, ir tikrai gali labai prisidėti sprendžiant įvairias opias vaikų problemas ir vykdant prevencinę veiklą.

Lazdijų rajono savivaldybės informacija

Kampanija "Tėvystės galima išmokti!" - Išmok būti mama! Išmok būti tėčiu!
Jei Tavo aplinkoje yra tėvų, būsimų tėvų arba žmonių, kurie prisideda prie vaiko auginimo - pasidalink su jais.
Informacijos apie nemokamus ir mokamus tėvystės įgūdžių mokymus  ieškokite savo savivaldybėje. Daugiau informacijos: http://svietimogidas.lt/tevyste

Renginiai/mokymai Lietuvoje: tėvystės įgūdžių, sveikatos stiprinimo, sveikos mitybos, nėščiosioms, santykiai poroje, savęs pažinimas, vaikams, paaugliams, šeimai - http://svietimogidas.lt/events.
Nėra komentarų