Palikti atsiliepimą Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį

Pozityvios tėvystės įgūdžių mokymų organizavimas (mokymai tėvams) Palangos miesto savivaldybėje

Pozityvios tėvystės įgūdžių mokymų organizavimas (mokymai tėvams) Palangos miesto savivaldybėje

Pozityvios tėvystės mokymai  skirti ikimokyklinio ir mokyklinio amžiaus vaikus auginantiems tėvams (globėjams), siekiantiems įgyti naujų žinių apie efektyvią ir saugią tėvystę, mokytis veiksmingesnių būdų bendrauti su vaiku (pozityvaus dėmesio rodymo, gyrimo, derybų) bei alternatyvių būdų reaguoti į neigiamą elgesį  (draudimas, ribų nustatymas, atskyrimas). Kursus  veda švietimo pagalbos specialistai (psichologai, socialiniai pedagogai, specialieji pedagogai), turintys ne mažesnę kaip 3 metų praktinio vaikų ir tėvų konsultavimo emocijų, vaiko raidos, elgesio problemų, tėvų bendravimo su vaikais ar kilus tėvų ginčui dėl vaiko klausimais darbo patirtį, vadovaudamiesi švietimo ir mokslo ministro ar jo įgaliotos institucijos patvirtinta programa.

 Palangos švietimo pagalbos tarnyboje efektyvios tėvystės įgūdžių mokymai organizuojami nemokamai du kartus per metus.

Palangos Vlado Jurgučio pagrindinėje mokykloje vyksta 14 ak. val. trukmės efektyvios tėvystės įgūdžių užsiėmimai, kurių metu dalyviams pateikiama teorinė bei video medžiaga, dalyviai atlieka praktines užduotis. Dalyviai gauna padalomąją kurso medžiagą. Mokymai nemokami. Mokymus veda Lina Kunickienė, socialinė pedagogė, pagalbos mokiniui specialistė metodininkė.

Mokymų laikas iš anksto derinamas su pageidaujančiais dalyvauti mokymuose dalyviais. Daugiau informacijos mokyklos svetainėje www.jurguciomokykla.lt
http://www.pozityvitevyste.lt/lt/specialistai-lietuvoje/74-specialistai-palangoje

Palangos miesto savivaldybės informacija

Kampanija "Tėvystės galima išmokti!" - Išmok būti mama! Išmok būti tėčiu!
Jei Tavo aplinkoje yra tėvų, būsimų tėvų arba žmonių, kurie prisideda prie vaiko auginimo - pasidalink su jais.
Informacijos apie nemokamus ir mokamus tėvystės įgūdžių mokymus  ieškokite savo savivaldybėje. Daugiau informacijos: http://svietimogidas.lt/tevyste

Renginiai/mokymai Lietuvoje: tėvystės įgūdžių, sveikatos stiprinimo, sveikos mitybos, nėščiosioms, santykiai poroje, savęs pažinimas, vaikams, paaugliams, šeimai - http://svietimogidas.lt/events.

Nėra komentarų