Palikti atsiliepimą Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį

Renginių kalendorius kiekvienoje savivaldybėje liepos mėnesį - daug nemokamų

Renginių kalendorius kiekvienoje savivaldybėje liepos mėnesį - daug nemokamų

Renginių kalendorius https://svietimogidas.lt/events liepos mėnesiui pabaigtas pildyti. Ieškokite savo savivaldybėje sau tinkamo renginio: tėvystės įgūdžių, santykiai poroje, sveikatos stiprinimo, sveikos mitybos, nėščiosioms, savęs pažinimas, vaikams, paaugliams, šeimai.

Kiekvieną mėnesį svietimogidas.lt komanda kartu su savanoriais viešina informaciją apie renginius, kur nagrinėjami: Santykiai, Tėvystė, Sveikata, Sveika mityba, Savęs pažinimas.
Nes mes esame tikri, kad tėvystės, santykių kaip ir visų kitų dalykų, galima išmokti ir norime, kad kuo daugiau Lietuvos žmonių pasinaudotų įvairiomis esamomis mokymosi ir tobulėjimo galimybėmis (daug nemokamų). Kiekvieno mėnesio pradžioje mes peržiūrime daugiau nei 150 resursų, kas kartais užsitęsia kelioms savaitėms dėl laiko stokos. Todėl būtume laimingi sulaukę Jūsų pagalbos talpinant renginius Jūsų savivaldybėje ar visoje Lietuvoje.

Prašome pasidalinti šia informacija

"Švietimo gidas" komanda

Kampanija "Tėvystės galima išmokti!" - Išmok būti mama! Išmok būti tėčiu!
Jei Tavo aplinkoje yra tėvų, būsimų tėvų arba žmonių, kurie prisideda prie vaiko auginimo - pasidalink su jais.
Informacijos apie nemokamus ir mokamus tėvystės įgūdžių mokymus ieškokite savo savivaldybėje. Daugiau informacijos: http://svietimogidas.lt/tevyste

Renginiai/mokymai Lietuvoje: tėvystės įgūdžių, sveikatos stiprinimo, sveikos mitybos, nėščiosioms, santykiai poroje, savęs pažinimas, vaikams, paaugliams, šeimai - http://svietimogidas.lt/events.

Nėra komentarų