Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
BioPapa banner

Tėvystės įgūdžių užsiėmimai ir mokymai Raseinių rajone

Tėvystės įgūdžių užsiėmimai ir mokymai Raseinių rajone

Raseinių rajono savivaldybės tarybos 2013 m. sausio 17 d. sprendimu Nr.  TS-16 „Dėl įpareigojimo išklausyti bendravimo su vaikais tobulinimo kursus tėvams (globėjams, rūpintojams) Raseinių rajono savivaldybėje vykdymo tvarkos aprašo patvirtinimo“ tėvystės įgūdžių mokymus organizuoti ir jų rengimą užtikrinti įpareigota Raseinių pedagoginė psichologinė tarnyba (toliau - PPT). Mokymai mokami, jų kaina 37,65 Eur, trukmė 20 val.

             PPT taip pat organizuoja tėvų (globėjų, rūpintojų) ir pedagoginių darbuotojų mokymus pagal tarptautinę programą „Mokykla tėvams ir auklėtojams“. Mokymų kaina - 17,38 Eur, trukmė 40 ak. val.

             PPT vedami ir Sėkmingos tėvystės įgūdžių mokymai. Šie mokymai nemokami, trukmė 18 val.

            Tėvystės įgūdžių mokymus Raseinių rajono savivaldybėje taip pat organizuoja VšĮ Raseinių psichikos sveikatos centras ir Raseinių krizių centras. Mokymai nemokami. Tėvystės įgūdžių mokymus vesti gali kiekvienos ugdymo įstaigos socialinis pedagogas, seniūnijų socialiniai darbuotojai (Raseinių PPT specialistai šiuos specialistus yra parengę vesti tėvystės įgūdžių mokymus).

Raseinių rajono savivaldybės informacija

Kampanija "Tėvystės galima išmokti!" - Išmok būti mama! Išmok būti tėčiu!
Jei Tavo aplinkoje yra tėvų, būsimų tėvų arba žmonių, kurie prisideda prie vaiko auginimo - pasidalink su jais.
Informacijos apie nemokamus ir mokamus tėvystės įgūdžių mokymus ieškokite savo savivaldybėje. Daugiau informacijos: http://svietimogidas.lt/tevyste

Nėra komentarų

Paskutinės padėkos

Ačiū už nuostabias pamokas :D

Noriu padėkoti, nes kiekvieną pamoką jūs mane motyvuojate mokytis ne tik biologija, bet ir kitas įvairias mokslo šakas. Jūs sudominote mokslu kuriuo nemaniau, kad kada nors būsiu susidomėjęs

Rima Ulozienė2023-10-12

Labai kompetetinga mokytoja, puikiai moka prieiti prie vaiko, mano sūnus buvo labai uždaras, bet mokytoją Rimą jis prisileido ir su noru ėjo į darželį. Ilgimės šios nuostabios mokytojos. Sėkmės ir kantrybės darbuose.

Dekinga visaip! Tobula mokytoja

Ačiū Jums už viską, miela MOKYTOJA!🥰