Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
BioPapa banner

Tėvystės įgūdžių užsiėmimai ir mokymai Utenos rajone

 Tėvystės įgūdžių užsiėmimai ir mokymai Utenos rajone

Tėvystės įgūdžių mokymai tėvams šiuo metu yra organizuojami Utenos Pedagoginėje psichologinėje tarnyboje po dvi grupes kiekvienais metais tėvams, auginantiems vaikus, ir pastoviai vyksta paramos grupė tėvams, auginantiems vaikus su negalia. Mokymus veda psichologai.

Utenos šeimos ir vaiko gerovės centras (Vaižganto g. 50-1, Utenos m.) bendradarbiaudamas su Utenos apskrities vyrų krizių centru du kartu per metus organizuoja pozityvios tėvystės mokymus, 1-2 kartus (pagal poreikį) organizuojami smurtinio elgesio keitimo mokymai. Grupės vedamos, kai susirenka pakankamai žmonių. Minėtame centre vyksta tėvystės įgūdžių grupės ir globėjams bei įtėviams.

Utenos rajono savivaldybės informacija

Kampanija "Tėvystės galima išmokti!" - Išmok būti mama! Išmok būti tėčiu!
Jei Tavo aplinkoje yra tėvų, būsimų tėvų arba žmonių, kurie prisideda prie vaiko auginimo - pasidalink su jais.
Informacijos apie nemokamus ir mokamus tėvystės įgūdžių mokymus ieškokite savo savivaldybėje. Daugiau informacijos: http://svietimogidas.lt/tevyste

Nėra komentarų

Paskutinės padėkos

Ačiū už nuostabias pamokas :D

Noriu padėkoti, nes kiekvieną pamoką jūs mane motyvuojate mokytis ne tik biologija, bet ir kitas įvairias mokslo šakas. Jūs sudominote mokslu kuriuo nemaniau, kad kada nors būsiu susidomėjęs

Rima Ulozienė2023-10-12

Labai kompetetinga mokytoja, puikiai moka prieiti prie vaiko, mano sūnus buvo labai uždaras, bet mokytoją Rimą jis prisileido ir su noru ėjo į darželį. Ilgimės šios nuostabios mokytojos. Sėkmės ir kantrybės darbuose.

Dekinga visaip! Tobula mokytoja

Ačiū Jums už viską, miela MOKYTOJA!🥰