Palikti atsiliepimą Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį

Vilnius vaikams – sostinės mokyklų erdvės per vasarą atvertos prasmingai veiklai

Vilnius vaikams – sostinės mokyklų erdvės per vasarą atvertos prasmingai veiklai
Kodėl Vilniaus moksleiviai per  vasaros atostogas noriai renkasi į mokyklas? – Sostinės savivaldybės iniciatyva jose atvertos sporto salės, aikštynai ir bibliotekos vilioja leisti laiką aktyviai ir įdomiai.  Šįmet sukurta dar daugiau pasirinkimo ką nuveikti per vasarą Vilniuje – savivaldybė parėmė apie 150 vaikų vasaros stovyklų,  mažiausiems vilniečiams  sukūrė unikalų žemėlapį žaidimą „Vilnius vaikams“, ir atvėrė sostinės mokyklų erdves iki pat rugsėjo. 

Nors pamokos liepą ir rugpjūtį mokyklose nebevyksta,  60-yjeVilniaus mokyklų lauko aikštynų,  39 mokyklų sporto salėse, 57 mokyklų bibliotekose, 24 mokyklų kitose laisvalaikio erdvėse vasaros metu  –  pilna veiksmo ir vaikai leidžia laiką prasmingai. Tėveliai gali  būti ramūs – mokyklos erdvė šalia namų vasaros metu jų vaikams bus atvira. 
„Mano tikslas – kad mokykla būtų traukianti, atvira moksleivių ir visos vietos bendruomenės susibūrimo vieta. Nedovanotina, kad mokyklų sporto salės vasarai būdavo uždarytos. Pernai startavome su iniciatyva atrakinti mokyklas, kad vaikai galėtų jose judėti ir sportuoti. Šiemet bus atviros visos mokyklos, išskyrus tas, kuriose vyksta remonto darbai“, – sako Vilniaus meras Remigijus Šimašius.

Sukurtas atvirų  mokyklų erdvių žemėlapis  padės patogiai pasirinkti arčiausiai  namų esančias mokyklas:https://maps.vilnius.lt/laisvalaikis

Pasak savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto departamento vadovės Alinos Kovalevskajos, mokinių fizinio aktyvumo ir sveikos gyvensenos skatinimas – vienas iš Vilniaus miesto savivaldybės prioritetinių tikslų.  Šią vasarą rekordiškai daug mokyklų renovuoja sporto sales ir kitas erdves,  atnaujinami mokyklų sporto aikštynai.

Nuotraukos - Sauliaus Žiūros

http://www.vilnius.lt/index.php?2880111426

Kampanija "Tėvystės galima išmokti!" - Išmok būti mama! Išmok būti tėčiu!
Jei Tavo aplinkoje yra tėvų, būsimų tėvų arba žmonių, kurie prisideda prie vaiko auginimo - pasidalink su jais.
Informacijos apie nemokamus ir mokamus tėvystės įgūdžių mokymus ieškokite savo savivaldybėje. Daugiau informacijos: http://svietimogidas.lt/tevyste

Renginiai/mokymai Lietuvoje: tėvystės įgūdžių, sveikatos stiprinimo, sveikos mitybos, nėščiosioms, santykiai poroje, savęs pažinimas, vaikams, paaugliams, šeimai - http://svietimogidas.lt/events.


Nėra komentarų