Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
BioPapa banner

Aikido, VŠĮ "Rytų kovos menų centras"

Kovos menai
Klaipėda, Statybininkų pr. 2a, Klaipėda
+370 647 19125
amžius nuo 10 iki 99

Aikido yra tradicinis japonų kovos menas – Budo, įkurtas Morihei Ueshiba. AI reiškia harmoniją, KI – fizinę ir dvasinę energiją, DO – kelią. Aikido padeda pažinti save, ugdo dvasią, fizinį kūną ir lavina protą. Aikido yra daugiau negu sportas, jame nėra varžybų, techniniai veiksmai yra pavojingi ir turi būti praktikuojami dėmesingai. Morihei Ueshiba dažnai naudodavo posakį: „Masakatsu agatsu“, kuris reiškia „tikra pergalė yra pergalė prieš save“. Aikido padeda sustiprėti, įgauti pasitikėjimo savimi, atsikratyti viršsvorio, moko apsiginti, kontroliuoti savo emocijas, mažina stresą, gerina sveikatą, bendrą savijautą.

Pas mus išmoksite tradicinio aikido, kurį mums perdavė Sensėjus Ulf Evenas, Sensėjaus Morihiro Saito ir Morihei Ueshiba mokymo tęsėjas. Taip pat turėsite progą sužinoti plačiau apie tikrąjį Budo (karo kelią). Klaipėdoje VšĮ „Rytų kovos menų centras“ buvo įkurtas 2002 metais. Pagrindinis mūsų tikslas yra sudaryti sąlygas visiems norintiems užsiiminėti tradiciniu aikido, rengti seminarus, stovyklas, sukurti galimybes vykti tobulėti į kitas šalis.

Centrines Aikido būstines Tokijuje, Japonijoje suteiktas pripažinimas patvirtina, kad mes mokome aikido laikydamiesi aukščiausių standartų. Dokumento kopiją rasite paspaudę šią nuorodą.

Užsiėmimus mūsu klube veda kvalifikuoti, 1 dan (juodo diržo) instruktoriai, praktikuojantys aikido daugiau negu dešimt metų. Diplomo kopiją rasite paspaudę šią nuorodą. Šis diplomas yra suteikiamas išlaikius 1 dan egzaminą. Diplomą pasirašo Moriteru Ueshiba (aikido įkūrėjo anūkas) ir tarptautinė aikido federacija Tokijuje (International Aikido Federation).

Misija

Sudaryti sąlygas visiems norintiems pažinti save, sustiprėti dvasiškai ir fiziškai kasdienių užsiėmimų metu, nuolatos rengiant aukščiausio lygio seminarus, stovyklas ir išvykas į užsienį kartu su didžiausią pripažinimą turinčiais Aikido meistrais. Ugdyti, puosėlėti ir kurti bendruomeniškumo jausmą tarp klubo narių, vienas kitam padėti, besąligiškai gerbti, saugoti ir skatinti treniruočių metu.


Vizija

Tapti aukščiausio lygio kovos menų, sporto ir netradicinio ugdymo centru, laikantis ir puoselėjant Budo vertybes, tradicijas, tikslus ir principus, kuriuos mums perdavė mūsų mokytojai.

Nėra padėkų

Padėkoti


"*" - privalomi laukai
loading

Būrelių žemėlapis

Padidinti

Paskutinės padėkos

Ačiū už nuostabias pamokas :D

Noriu padėkoti, nes kiekvieną pamoką jūs mane motyvuojate mokytis ne tik biologija, bet ir kitas įvairias mokslo šakas. Jūs sudominote mokslu kuriuo nemaniau, kad kada nors būsiu susidomėjęs

Rima Ulozienė2023-10-12

Labai kompetetinga mokytoja, puikiai moka prieiti prie vaiko, mano sūnus buvo labai uždaras, bet mokytoją Rimą jis prisileido ir su noru ėjo į darželį. Ilgimės šios nuostabios mokytojos. Sėkmės ir kantrybės darbuose.

Dekinga visaip! Tobula mokytoja

Ačiū Jums už viską, miela MOKYTOJA!🥰