Palikti atsiliepimą Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį

Asociacija "Lindyhop.lt klubas"

Šokiai
Vilnius, Geležinkelio g. 6, Vilnius
+370 647 71111
amžius nuo 13 iki 99

Lindyhop.lt – tai seniausias tradicinio džiazo šokių ir kultūros klubas Vilniuje, svingo eros entuziastus suburiantis ir autentiško džiazo šokių tradicijas puoselėjantis nuo 2003 metų.

Klube kasdien šurmuliuoja šokių pamokos ir pasirodymų repeticijos, netyla muzika ir juokas. Būti tradicinio džiazo kultūros namais Vilniuje – toks mūsų tikslas, dėl kurio kasdien nuoširdžiai dirbame.

Jau daugiau nei dešimtmetį klubo pamatu išlieka energinga ir kūrybinga Lindyhop.lt įkūrėjų komanda, kurią nuolat pasipildo ir vis nauji džiazo šokių aistra degantys nariai. Mes augame ir keičiamės. Vis plačiau atveriame duris visiems, kurie neabejingi šokiui ir senojo džiazo kultūrai, visiems, kurie kažkada svajojo šokti, bet dar neišdrįso. Nes, iš tiesų, visiškai nesvarbu, koks tavo amžius, kokia profesija, ar tu moksleivis, ar šeimos galva – šokti gali visi!

Mokydamiesi iš XX a. pirmoje pusėje Niujorke užgimusių tradicinio džiazo šokių istorijos ir patys tobulėjame, kuriame naują palikimą. Per dvylika gyvavimo metų Lindyhop.lt klubo komanda pristatė ne vieną energingą ir žavų pasirodymą, išaugino didžiausią Baltijos šalyse Tarptautinį tradicinio džiazo muzikos ir šokių festivalį „Harlem“, o šiemet žengė naują žingsnį pristatydami ir analogo neturintį pirmą šokių spektaklį „Kabaretas“.

Bendruomenė. Vienas iš svarbiausių Lindyhop.lt klubo tikslų yra suteikti erdvę kiekvienam norinčiam atrasti save džiazo šokiuose. Tačiau džiazas – kur kas daugiau nei vien tik muzika ar šokis. Jis vienija didžiulę nuoširdžių, nuolat besišypsančių žmonių bendruomenę. Taip pat ir tuos, kurie sykį pravėrę Lindyhop.lt klubo duris kasdienybę ilgam nuspalvino naujomis spalvomis ir emocijomis. Čia kartu augame, kuriame, išdrįstame, atrandame. Įvairaus amžiaus ir profesijų žmonės čia lengvai ras bendraminčių ir draugų, tobulėti norintys – puikių šokių partnerių, o jei pritrūks drąsos – ir paskatinančių tvirtai žengti pirmyn.

Čia bus nurodytas bendras reitingas remiantis visais atsiliepimais, po to kai turėsime bent 5 ir daugiau atsiliepimų
Puikiai: 9+
0
Gerai: 7-9
0
Patenkinamai: 5-7
0
Silpnai: 3-5
0
Labai silpnai: 1-3
0
Nėra atsiliepimų

Pridėti atsiliepimą


"*" - privalomi laukai
Mes paskaičiavome Jūsų atsiliepimo vertinimą
0.0
loading

Būrelių žemėlapis

Padidinti