Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
BioPapa banner

Boogie dance

Šokiai
Vilnius, Žirmūnų g. 1E, Vilnius
+370 649 33888
amžius nuo 5 iki 99

Šokių studija „Boogie dance“ savo veiklą pradėjo nuo 2006 metų. Studijos įkūrėjas, profesionalus treneris ir pedagogas Arūnas Polionovas. Šokių studijoje didelė šokių ir paslaugų įvairovė: pramoginiai - sportiniai šokiai vaikams, jaunimui ir suaugusiems, solo latino, šokių pamokos jaunavedžiams, privačioms grupėms, pamokos ir pasirodymai šventėse ir įvairiuose renginiuose.
Studiją lanko įvairaus amžiaus žmonės, norintys išmokti šokti, tobulinti šokio judesius, techniką, pabendrauti ir maloniai praleisti laiką. Pamokų metu šokėjai mokomi skirtingų šokių stilių (valsas, čia čia čia, džaivas, tango, rumba ir kt.), įvairaus sudėtingumo technikos, kūno plastikos, išraiškingo judesio.

Mūsų tikslas:
suteikti galimybę pažinti, puoselėti šokį, Jūsų įgūdžius;
gebėti atlikti šokių elementus, jų derinius bei elegantiškai ir laisvai judėti šokių aikštelėje;
pasidalinti patirtimi ir teikti kokybiškas paslaugas;
sukurti aplinką, kurioje muzikos ir šokio duetas teiktų džiaugsmą, šypseną ir turiningą laisvalaikio praleidimą bendraminčių būryje.
Šokis – tai gyvenimas, kūno, proto, sielos ir jausmų darna.


Šiek tiek istorijos apie šokius...

Valsas

Valsas - vienas iš daugiausia paplitusių ir mėgstamiausių pramoginių šokių. Jis gimė 18-19 šimtmečio sandūroje, atsiradus naujoms visuomeninio gyvenimo normoms. Tai buvo lengvas nepriekaištingas šokis, suteikęs dideles galimybes improvizacijoms, ir todėl jis buvo pamėgtas plačios visuomenės. Valsas su 3/4 muzikos ritmu ir akcentuotu pirmuoju mušimu pamažu užkariavo visą Europą.
Europietiškas valsas labiau priminė baletą, prancūzai jį šoko ant pirštų galų, klasikine maniera. Vienos gyventojai šoko didesniu greičiu, pilna koja slysdami ir sukdamiesi po kambarį, galva ir kūnu siūbuodami iš vienos pusės į kitą. Vieniečiai kraustėsi iš proto dėl greičio, ir kurį laiką labai madingu buvo valsavimas.
Ėjo laikas ir karta iš kartos valso estafetę perdavinėjo viena kitai. Ir štai jis iki mūsų dienų. Kiek per šį laikotarpį pasirodė ir išnyko šokių ? O valsas vis gyvas. Kur gi jo pasisekimo paslaptis ? Į tai sunku atsakyti. Gal būt tame, kad valse organiškai susilieja judesys ir muzika, o galbūt viskas paaiškinama tuo, kad šokant valsą, kiekvienai porai atrodo, kad jie tik dviese, o aplink juos didžiulis besisukantis pasaulis.

Rumba

Rumba - tai Lotynų Amerikos šokių karalienė. Jos tėvynė yra Kuba, kur rumba šokama apie 120 metų. Rumboje derinosi Afrikos ir Karibų ritmai, savo pradine forma šokis buvo erotiškas. Pagal atkaklų jaudinantį ritmą moteris atlikdavo lanksčius judesius klubais, liemeniu ir pečiais, o vyras atsakydavo. Vėliau atsirado rafinuotesnis rumbos variantas - son, lėtesnė ir sentimentalesnė, judesiai ne tokie ugningi, daugiau koketiški. Pats žodis rumba dažnai buvo taikomas pavadinti daugelį Lotynų Amerikos šokių.
Rumba buvo vienas iš pirmųjų Lotynų Amerikos šokių, kuris pateko į Angliją ir atkreipė į save didelį dėmesį. Tai ivyko apie 1930 m. Europoje ir JAV šokį lydėjo sėkmė ir jis vystėsi toliau. Pagrindinis judesys primena kukaračas pirmyn ir atgal. Kubietiškoje rumboje svarbu laikyti ritmą 2 3 4 (1). Muzikos metras 4/4 .

Samba

Sambos tėvynė - Brazilija. Tai brazilų liaudies šokiai.
1939 m. po Niujorko pasaulinės mugės patekusi į JAV šiaurę, samba tapo poriniu šokiu, ir tokia atvyko į Europą.
1950 m. sambos klestėjimo metai. Anglija pirmoji įtraukė šokį į konkursinių pramoginių šokių programą. Charakteringas sambos judesys yra spyruokliavimas, gaunamas sulenkiant nuo pado pagalvėlės ant pilno pado ir minkštai pereinantis į kelius.
Sekančiame vystymosi etape samba buvo šokama sinkopiniu ritmu 1 ir 2, muzika buvo greita, maršo pobudžio. Po keleto metų tempai sulėtėjo ir tokie išliko iki šių dienų. Muzikos metras 2/4 .

Nėra padėkų

Padėkoti


"*" - privalomi laukai
loading

Būrelių žemėlapis

Padidinti

Paskutinės padėkos

Ačiū už nuostabias pamokas :D

Noriu padėkoti, nes kiekvieną pamoką jūs mane motyvuojate mokytis ne tik biologija, bet ir kitas įvairias mokslo šakas. Jūs sudominote mokslu kuriuo nemaniau, kad kada nors būsiu susidomėjęs

Rima Ulozienė2023-10-12

Labai kompetetinga mokytoja, puikiai moka prieiti prie vaiko, mano sūnus buvo labai uždaras, bet mokytoją Rimą jis prisileido ir su noru ėjo į darželį. Ilgimės šios nuostabios mokytojos. Sėkmės ir kantrybės darbuose.

Dekinga visaip! Tobula mokytoja

Ačiū Jums už viską, miela MOKYTOJA!🥰