Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
BioPapa banner

City dance

Šokiai
Vilnius, Kalvarijų g. 125, Vilnius
+370 657 54205
amžius nuo 9 iki 99

GIMIMAS

O buvo taip…
Gyveno kartą mergaitė Raudonplaukaitė [aut. past: Sandra Saikauskaitė], kuri be galo be krašto mylėjo šokį ir nei vienos dienos su juo nesiskirdavo. Dienom mokinius mokydavo, naktim pati šokdavo, o retomis minutėlėmis užmigusi sapnuodavo šalį, kurioje visi žmonės šypsosi ir visi šoka, kurioje niekamnieko netrūksta ir iš kurios niekam niekur išeit nesinori. Vieną dieną nubudusi kaip kasdien išlėkė per mišką į treniruotę ir netikėtai sutiko piktą piiiiktą vilką [aut. past.: direktorių]

-Arba pastatai savo Šokių šalį, arba aš tave suvalgysiu, – pagrasino vilkas.

Raudonplaukaitė nepasimetė, davė vikui į kaulus (nes jau seniai užsiiminėjo kalanetika, šokiais ir buvo stipri mergiotė) ir pabėgo. Grįžusi namo viską papasakojo senelei, o toji, išsigandusi, kad vis tik vilkas su visa gauja nesugrįžtų, liepė Šokių šalį kurti.

Taip 2010 balandžio 1 d. iš “bjauriojo ančiuko” į “gražuolę gulbę” pavirtusi gimė šokių studija CITY DANCE. Girdėjom, kad laikui bėgant Raudonplaukaitė su vilku netgi susidraugavo ir kartu šalį prižiūrėti pradėjo. O kokias plastines operacijas teko iškęsti studijai, kurioje dabar visi jaučiasi kaip namie, galite pamatyti mūsų “Galerijoje”.

KAS MUMS SVARBU?

1. Pagrindinis ir visų svarbiausias TIKSLAS – rūpintis savo nariais! Mums tikrai rūpi, kaip jūs jaučiatės, kas jums patinka (ir kas ne). Jeigu ištroškot – padarysim vandens su citrinomis. Prakaitas bėga upeliais – paskolinsim rankšluostėlį. Žodžiu, mes kiekvienai metais (kiekvieną mėnesį ir kiekvieną dieną) sukam galvą, ką dar padaryti, kad jūs visiems drąsiai galėtumėte pasakyti: “Geriausia – studijoje City Dance!”.

2. Draugiškumas ir namai. Mes nenorim, kad jūs studijoj jaustumėtės kaip svečiuose, ir net nežinotumėt greta šokančio vardo. City Dance – jūsų antra šeima. Jūsų broliai ir seserys. Čia po treniruotės nieks neskuba namo, nes gurkšnoja arbatėlę su savo keptais pyragais. Taigi čia renkasi tik draugiški žmonės :)

3. Profesionalumas ir atsidavimas. Ne kartą teko girdėti: “Matosi, kad ši trenerė myli savo darbą”. Taip, galime užtikrinti – mūsų visos trenerės JUODAI myli savo darbą. Ir jūs tą tiesiog pajusite studijoje! Mes nekenčiam neprofesionalumo, tad jo pas mus nerasite.

4. Naujovės ir renginiai. Pamokos pamokomis, bet laisvalaikio mes irgi nepamirštam. Šventiniai vakarėliai, seminarai, šokių kovos, filmų peržiūros ir kiti linksmi dalykai vyksta už City Dance durų! Tik spėk sekti!

5. Aplinka. Virtuvėlė, persirengimo kambariai, akustinės salės lubos, minkštasuoliai, bevielis internetas, naujausi žurnalai… Suraskit mums studiją, kur aplinka būtų jaukesnė ir geresnė, ir mes mielai paspausime jos šeimininkams ranką :)

Nėra padėkų

Padėkoti


"*" - privalomi laukai
loading

Būrelių žemėlapis

Padidinti

Paskutinės padėkos

Ačiū už nuostabias pamokas :D

Noriu padėkoti, nes kiekvieną pamoką jūs mane motyvuojate mokytis ne tik biologija, bet ir kitas įvairias mokslo šakas. Jūs sudominote mokslu kuriuo nemaniau, kad kada nors būsiu susidomėjęs

Rima Ulozienė2023-10-12

Labai kompetetinga mokytoja, puikiai moka prieiti prie vaiko, mano sūnus buvo labai uždaras, bet mokytoją Rimą jis prisileido ir su noru ėjo į darželį. Ilgimės šios nuostabios mokytojos. Sėkmės ir kantrybės darbuose.

Dekinga visaip! Tobula mokytoja

Ačiū Jums už viską, miela MOKYTOJA!🥰