Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
BioPapa banner

Dance Art

Šokiai
Vilnius, Laisvės pr. 125 Kostitucijos pr. 16
+370 604 06189
amžius nuo 7 iki 99

Džiugu žinoti, kad domitės mūsų šokių studijos internetiniu puslapiu. Tai pirmasis žingsnis, kad Jūsų ir mūsų gyvenimas taptų įdomesnis, linksmesnis ir emocingesnis. Mums, kvalifikuotiems šokių mokytojams, mėgstantiems savo darbą, malonu pasidalinti patirtimi ir žiniomis su Jumis.

„Dance Art“ – šokių studija visiems, norintiems būti sveikiems, gražiems ir elegantiškiems. Profesionalūs treneriai pasiruošę išmokyti Jus laisvai judėti pagal mėgstamą muziką, per trumpą laiką supažindinti su pagrindiniais šokių elementais. Muzika ir šokiu Jūs išmoksite valdyti kūną, įgausite pasitikėjimo savimi ir atsikratysite baimės šokti vakarėliuose ar pokyliuose.

Mes domimės naujausiais ir populiariausiais šokių stiliais: Club dance, Street dance, Hiphopu, Pramoginiais, Solo lotino šokiais, Salsa, Bachata, Kizomba, Argentinietišku Tango ir daugeliu kitų.

Šokių studija „Dance Art“ padės Jums rasti mėgstamą šokių stilių. Šiandien studijoje šoka visų amžiaus grupių žmonės, nes šokis suteikia energijos, gerina sveikatą, atpalaiduoja, pakelia nuotaiką. Mes siūlome profesionalias paslaugas ir esame neabejingi kiekvienam klientui. Juk mokėdami taisyklingai judėti visada pasitikėsite savimi, išliksite jaunatviški ir žvalūs.

Šokių studija „Dance Art“ – tai tiesiausias kelias į Jūsų tobulėjimą. Mūsų šokių studijos devizas – „Šok stilingai“.

Kostitucijos pr. 16 PC “VCUP” 4 aukštas
Laisvės pr. 125 pasažas “Pas Juozapą” cokolinis aukštas

Nėra padėkų

Padėkoti


"*" - privalomi laukai
loading

Būrelių žemėlapis

Padidinti

Paskutinės padėkos

Ačiū už nuostabias pamokas :D

Noriu padėkoti, nes kiekvieną pamoką jūs mane motyvuojate mokytis ne tik biologija, bet ir kitas įvairias mokslo šakas. Jūs sudominote mokslu kuriuo nemaniau, kad kada nors būsiu susidomėjęs

Rima Ulozienė2023-10-12

Labai kompetetinga mokytoja, puikiai moka prieiti prie vaiko, mano sūnus buvo labai uždaras, bet mokytoją Rimą jis prisileido ir su noru ėjo į darželį. Ilgimės šios nuostabios mokytojos. Sėkmės ir kantrybės darbuose.

Dekinga visaip! Tobula mokytoja

Ačiū Jums už viską, miela MOKYTOJA!🥰