Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
BioPapa banner

"Jaunieji gamtos reindžeriai"

Aplinkotyra, Ekologinis ugdymas, Sveika gyvensena
Kauno r., Miškininkų g. 2 Vaišvydavos k., Kauno raj.
+370 37383071
amžius nuo 7 iki 15

Tapk jaunuoju gamtos reindžeriu. Programa skirta 7-15 metų vietos jaunimui, besidominčiam gamta, etnine kultūra ir norinčiam pagilinti žinias apie savo krašto išskirtinumą, ugdyti pilietiškumą ir ekologinį suvokimą, kūrybiškai ir aktyviai veikti. Daug laiko leisime natūralioje gamtoje, žygiuose.

Norint dalyvauti „Jaunųjų gamtos reindžerių“ būrelyje:
1. Pretenduojantis į NVŠ krepšelį (t.y. norintis lankyti nemokamai) mokinys turi lankyti mokyklą Kauno mieste.
2. Numatytu laikotarpiu (balandį-gegužę) mokinys, norintis lankyti nemokamai, negali būti registruotas kitoje NVŠ veikloje.
3. Jeigu mokinys savo krepšelį yra skyręs kitam būreliui arba yra ne Kauno miesto moksleivis, gali lankyti būrelį už dalyvio įnašą (mokestis 15 Eur per mėnesį).
4. Būtina pasirašyti dvišalę sutartį tarp tėvų ir Kauno marių RP direkcijos.
Veiklos vykdomos: Kauno marių regioninio parko Gamtos mokykloje, Miškininkų g.2, Vaišvydavoje; Kauno marių regioninio parko teritorijoje, pažintiniuose takuose (Pakalniškių, Arlaviškių, Žiegždrių), Dubravos rezervatinėje apyrubėje, Pažaislio miško parke, Dubravos arboretume, Girionių parke ir kt.
Veiklų trukmė: 1 kartą per mėnesį, ne mažiau 8 valandas, su nakvyne Gamtos mokykloje.
Veiklos vyks nuo 2018 m. balandžio mėnesio. Užsiėmimai numatyti balandžio 6-7 d. ir gegužės 11-12 d. bei birželio mėnesį (datos bus tikslinamos).
Būrelio vadovai: Kauno marių regioninio parko vyr. specialistai Ramunė Mikitiejeva ir Evaldas Makrickas.

Nėra padėkų

Padėkoti


"*" - privalomi laukai
loading

Būrelių žemėlapis

Padidinti

Paskutinės padėkos

Ačiū už nuostabias pamokas :D

Noriu padėkoti, nes kiekvieną pamoką jūs mane motyvuojate mokytis ne tik biologija, bet ir kitas įvairias mokslo šakas. Jūs sudominote mokslu kuriuo nemaniau, kad kada nors būsiu susidomėjęs

Rima Ulozienė2023-10-12

Labai kompetetinga mokytoja, puikiai moka prieiti prie vaiko, mano sūnus buvo labai uždaras, bet mokytoją Rimą jis prisileido ir su noru ėjo į darželį. Ilgimės šios nuostabios mokytojos. Sėkmės ir kantrybės darbuose.

Dekinga visaip! Tobula mokytoja

Ačiū Jums už viską, miela MOKYTOJA!🥰