Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
Zaliuomene banner

"Jaunieji gamtos reindžeriai"

Aplinkotyra, Ekologinis ugdymas, Sveika gyvensena
Kauno r., Miškininkų g. 2 Vaišvydavos k., Kauno raj.
+370 37383071
amžius nuo 7 iki 15

Tapk jaunuoju gamtos reindžeriu. Programa skirta 7-15 metų vietos jaunimui, besidominčiam gamta, etnine kultūra ir norinčiam pagilinti žinias apie savo krašto išskirtinumą, ugdyti pilietiškumą ir ekologinį suvokimą, kūrybiškai ir aktyviai veikti. Daug laiko leisime natūralioje gamtoje, žygiuose.

Norint dalyvauti „Jaunųjų gamtos reindžerių“ būrelyje:
1. Pretenduojantis į NVŠ krepšelį (t.y. norintis lankyti nemokamai) mokinys turi lankyti mokyklą Kauno mieste.
2. Numatytu laikotarpiu (balandį-gegužę) mokinys, norintis lankyti nemokamai, negali būti registruotas kitoje NVŠ veikloje.
3. Jeigu mokinys savo krepšelį yra skyręs kitam būreliui arba yra ne Kauno miesto moksleivis, gali lankyti būrelį už dalyvio įnašą (mokestis 15 Eur per mėnesį).
4. Būtina pasirašyti dvišalę sutartį tarp tėvų ir Kauno marių RP direkcijos.
Veiklos vykdomos: Kauno marių regioninio parko Gamtos mokykloje, Miškininkų g.2, Vaišvydavoje; Kauno marių regioninio parko teritorijoje, pažintiniuose takuose (Pakalniškių, Arlaviškių, Žiegždrių), Dubravos rezervatinėje apyrubėje, Pažaislio miško parke, Dubravos arboretume, Girionių parke ir kt.
Veiklų trukmė: 1 kartą per mėnesį, ne mažiau 8 valandas, su nakvyne Gamtos mokykloje.
Veiklos vyks nuo 2018 m. balandžio mėnesio. Užsiėmimai numatyti balandžio 6-7 d. ir gegužės 11-12 d. bei birželio mėnesį (datos bus tikslinamos).
Būrelio vadovai: Kauno marių regioninio parko vyr. specialistai Ramunė Mikitiejeva ir Evaldas Makrickas.

Nėra padėkų

Padėkoti


"*" - privalomi laukai
loading

Būrelių žemėlapis

Padidinti

Paskutinės padėkos

Puiki mokytoja, kurios dėka pamilau literatūrą. Visados pasidomėdavo, ką skaitau, padiskutuodavo kūrinius, jų reikšmes, svarbą, pakonsultuodavo iškilusiais klausimais ir negailėjo laiko pertraukų metu paaiškinti kažko, ko nesupratau. Esu labai dėkinga šiai mokytojai už gerą paruošimą egzaminams, įdomias diskusijas ir už meilę knygoms. Gražiausi linkėjimai!

Olga Borkovska2022-09-29

Geriausia iš geriausiu mokytoju! Visada randa bendra kalba kaip su mokiniais, taip ir su tėvais. Nuostabi ir nepakartojama moteris.

Tik geriausi prisiminimai ir patirtys iš šios mokyklos :)

Ko gero geriausia mano sutikta lituanistė :)

Dėkoju