Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
BioPapa banner

Jonavos r. Batėgalos universalus daugiafunkcis centras

Sporto mokykla
Jonavos r., Jonavos r. sav. Batėgalos k. Rodžių g. 12
+370 349 30043

Centro misija - tenkinti vietos bendruomenės edukacinius, kultūrinius, socialinius poreikius, telkiant valstybinius, privačius ir vietinius finansų ir intelekto išteklius.
1259 m² plotą užimančio Centro pastate veikia jungtinė ikimokyklinio ugdymo grupė, organizuojama kultūrinė bei sportinė veikla ir neformalusis švietimas.
Yra sporto salė (viena didžiausių Jonavos rajone), aktų salė, biblioteka su skaitykla ir interneto prieiga.
Čia įsikūrusi ir Batėgalos bendruomenė, medicinos punktas.
Centro kultūrinių renginių organizatorė Rita Benošienė ir VO "Batėgalos bendruomenė" taryba organizuoja įvairias šventes, kuriose dalyvauti turi galimybę tiek Centro darbuotojai, tiek bet kuris batėgališkis. Kaimo žmonės gali Centre užsiimti norima bendra veikla: moterys kuria rankdarbius, bendrai meldžiasi.
Centre dirba 16 darbuotojų.

Nėra padėkų

Padėkoti


"*" - privalomi laukai
loading

Būrelių žemėlapis

Padidinti

Paskutinės padėkos

Ačiū už nuostabias pamokas :D

Noriu padėkoti, nes kiekvieną pamoką jūs mane motyvuojate mokytis ne tik biologija, bet ir kitas įvairias mokslo šakas. Jūs sudominote mokslu kuriuo nemaniau, kad kada nors būsiu susidomėjęs

Rima Ulozienė2023-10-12

Labai kompetetinga mokytoja, puikiai moka prieiti prie vaiko, mano sūnus buvo labai uždaras, bet mokytoją Rimą jis prisileido ir su noru ėjo į darželį. Ilgimės šios nuostabios mokytojos. Sėkmės ir kantrybės darbuose.

Dekinga visaip! Tobula mokytoja

Ačiū Jums už viską, miela MOKYTOJA!🥰