Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
BioPapa banner

Kovos menų centras "TORI", VšĮ

Kovos menai
Vilnius, Architektų g. 68, Vilnius
+370 678 57971
amžius nuo 4 iki 59

Kovos menų centras įkurtas 2010m.
Tais pačiais metais tapo Lenkijos Jiu-Jitsu akademijos (PAJJ) nariu, o 2011m. įstojo į Jukoshin-Ryu International ir World Elite Black Belts Society (WEBBS) organizacijas. Tai yra vienos didžiausių Jiu-Jitsu organizacijų pasaulyje.
Kovos menų centras vienija Jiu-Jitsu sportininkus ir entuziastus
ir yra didžiausias japoniško Jiu-Jitsu klubas Lietuvoje. Didžioji dalis centro narių yra vaikai ir paaugliai,tačiau vis daugiau suaugusių žmonių atranda šį kovos meną. Šiuo metu centro narių amžius yra nuo 4 iki 59m., tad galima drąsiai teigti, jog Jiu-Jitsu gali užsiiminėti visi - nuo darželinukų iki pagyvenusių žmonių.
Centre yra propaguojamos dvi Jiu-Jitsu kryptys: sportinis ir savigynos Jiu-Jitsu., todėl kiekvienas gali pasirinkti savo poreikius labiausiai atitinkančią treniruočių kryptį.
Per savo egzistavimo laikotarpį Kovos menų centras išugdė nemažai sportininkų, kurie sėkmingai ir rezultatyviai dalyvauja aukšto lygio varžybose Lietuvoje ir užsienyje.
Pagrindinė centro veikla yra Jiu-Jitsu treniruotės, varžybos, seminarai ir egzaminai, tačiau centras organizuoja ir vasaros bei žiemos stovyklas, bendrus centro narių susibūrimus, išvykas, bei kitus renginius, skatinančius aktyvų laisvalaikį. Mūsų centre taip pat vykdomos žalingų įpročių prevencijos programos vaikų ir jaunimo tarpe.
Centre šiuo metu dirba kvalifikuoti instruktoriai, kurie nuolatos tobulinasi ir kelia savo kvalifikaciją tarptautiniuose seminaruose ir kongresuose, yra baigę sporto trenerių kursus Lietuvos edukologijos universitete,
Kovos menų centras pastoviai plečia savo veiklą, didina grupių skaičių ne tik Vilniaus mieste, bet ir kituose Lietuvos miestuose ir vietovėse.
Jiu-Jitsu treniruotės vyksta: Vilniuje, Elektrėnuose, Ukmergėje ir Vievyje.
Kovos menų centras kviečia prisijungti prie gausios mūsų komandos vaikus, jaunimą ir suaugusius, norinčius susipažinti su vienu seniausiu kovos menu, tobulėti fiziškai bei dvasiškai, siekti savo tikslo,
kartu leisti savo laisvalaikį ir pramogauti.

Nėra padėkų

Padėkoti


"*" - privalomi laukai
loading

Būrelių žemėlapis

Padidinti

Paskutinės padėkos

Ačiū už nuostabias pamokas :D

Noriu padėkoti, nes kiekvieną pamoką jūs mane motyvuojate mokytis ne tik biologija, bet ir kitas įvairias mokslo šakas. Jūs sudominote mokslu kuriuo nemaniau, kad kada nors būsiu susidomėjęs

Rima Ulozienė2023-10-12

Labai kompetetinga mokytoja, puikiai moka prieiti prie vaiko, mano sūnus buvo labai uždaras, bet mokytoją Rimą jis prisileido ir su noru ėjo į darželį. Ilgimės šios nuostabios mokytojos. Sėkmės ir kantrybės darbuose.

Dekinga visaip! Tobula mokytoja

Ačiū Jums už viską, miela MOKYTOJA!🥰