Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
BioPapa banner

Mamų dainos

Šokiai, Muzika
Vilnius, Justiniškių 12, Vilnius
+370 698 06797
amžius nuo 0 iki 3

Mūsų veiklos:
* Muzikos pamokėlės Kūdikių grupėje - į jas kviečiu mamas ir tėčius su vaikučiais nuo 1 mėnesio iki pusantrų metų. Susitikimuose supažindinsiu jus su įvairia naudinga informacija, priminsiu vaikystėje girdėtas daineles ir išmokinsiu daugybės naujų (mūsų repertuare - daug lopšinių, pirštų žaidimų ir smagių lietuviškų žaidinimų, sukeliančių daug džiaugsmo mažiems vaikams). Šių užsiėmimų tikslas - suteikti JUMS žinių apie tai, kaip galite lavinti savo mažylius.
* Muzikos užsiėmimai Mažyliams - į juos kviečiu, jeigu jūsų mažyliui nuo 9 mėnesių iki 2 metukų. Kartą per savaitę susitinkame smagiai pažaisti, padainuoti, pašokti ir pamankštinti mažuosius pirštukus: skamba 'Katutės', 'Virė virė košę', 'Kur joji, Jonai' ir daug kitų žaidimų. Didžiąją užsiėmimų dalį skriame MAŽYLIAMS - dainuojame jiems ir žaidžiame kartu su jais, kviečiame juos prisijungti prie mūsų kartojant judesius ar dainelės žodžius. Kiekvieno mūsų susitikimo pabaigoje šiek tiek laiko skiriu informacijai, kuri naudinga kiekvienai Mažylį auginančiai šeimai.
* Mamų šokiai - kviečiu šokti mamytes su vaikučiais nešynėse - tai didžiulis malonumas ir nauda ne tik jums, bet ir jūsų mažulėliams! Mūsų užsiėmimuose pramoksite pagrindinių įvarių šokių žingsnelių - salsos, lėto valso, bačiatos, sambos ir kt. Šokti galima ir su kūdikiais, ir su 1 ar 2 metų vaikais. Šokdamos su savo vaikučiais patirsite daug gražių akimirkų ir mėgausitės smagia veikla.
Skirta mamos su mažais vaikais, nėsčioms moterims
Justiniškių 12, Vilnius; Goštauto 8, Vilnius

Nėra padėkų

Padėkoti


"*" - privalomi laukai
loading

Būrelių žemėlapis

Padidinti

Paskutinės padėkos

Ačiū už nuostabias pamokas :D

Noriu padėkoti, nes kiekvieną pamoką jūs mane motyvuojate mokytis ne tik biologija, bet ir kitas įvairias mokslo šakas. Jūs sudominote mokslu kuriuo nemaniau, kad kada nors būsiu susidomėjęs

Rima Ulozienė2023-10-12

Labai kompetetinga mokytoja, puikiai moka prieiti prie vaiko, mano sūnus buvo labai uždaras, bet mokytoją Rimą jis prisileido ir su noru ėjo į darželį. Ilgimės šios nuostabios mokytojos. Sėkmės ir kantrybės darbuose.

Dekinga visaip! Tobula mokytoja

Ačiū Jums už viską, miela MOKYTOJA!🥰