Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
BioPapa banner

Noriu groti (Kaunas)

Muzika
Kaunas, Kęstučio g. 6A, Kaunas
+370 605 47862; +370 608 01909
amžius nuo 10 iki 99

Kiekvieno iš mūsų norai ir tikslai yra skirtingi: vieni norime išmokti groti savo mėgstamiausios grupės dainas, kiti – improvizuoti ar kurti savo muziką. Vieni mokomės greičiau, kiti – lėčiau, vieni norime įsigilinti į teorines žinias, kiti – tiesiog gražiai išgauti garsą ir sugroti kelis akordus draugų kompanijoj. “Noriu groti” mokytojai atsižvelgia į kiekvieno kliento tikslus bei sugebėjimus ir sudaro jam individualų mokymosi planą. Mokytojai remiasi šimtais šaltinių, atrenka tinkamiausius kūrinius, pratimus konkrečiam mokiniui konkrečiai temai. Groti, visų pirma, turėtų būti smagus užsiėmimas, todėl “Noriu groti” visada stengiasi puoselėti savo mokinių entuziazmą ir kartu siekti rezultato.

Kęstučio g. 6A, Kaunas; Konstitucijos pr. 23B, Vilnius

Nėra padėkų

Padėkoti


"*" - privalomi laukai
loading

Būrelių žemėlapis

Padidinti

Paskutinės padėkos

Ačiū už nuostabias pamokas :D

Noriu padėkoti, nes kiekvieną pamoką jūs mane motyvuojate mokytis ne tik biologija, bet ir kitas įvairias mokslo šakas. Jūs sudominote mokslu kuriuo nemaniau, kad kada nors būsiu susidomėjęs

Rima Ulozienė2023-10-12

Labai kompetetinga mokytoja, puikiai moka prieiti prie vaiko, mano sūnus buvo labai uždaras, bet mokytoją Rimą jis prisileido ir su noru ėjo į darželį. Ilgimės šios nuostabios mokytojos. Sėkmės ir kantrybės darbuose.

Dekinga visaip! Tobula mokytoja

Ačiū Jums už viską, miela MOKYTOJA!🥰