Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
Zaliuomene banner

Šiaulių lengvosios atletikos ir sveikatingumo centras

Lengvoji atletika
Šiauliai, S. Daukanto g. 25, Šiauliai
+370 41 430711

1975 m. sausio 2 d. įkurta Šiaulių miesto lengvosios atletikos mokykla. 1973 m. atidarytas lengvosios atletikos maniežas, vienintelis Baltijos šalyse, sukvietė geriausius miesto sportininkus, trenerius sportuoti ir dirbti mokykloje. Į naujai atidarytą Lengvosios atletikos mokyklą direktoriumi paskirtas V. Leskauskas. Tais metais mokykloje buvo tarifikuotos 44 grupės, kuriose savo sportinį kelią pradėjo 546 moksleiviai.

Per visą mokyklos gyvavimo laiką surengta daugybė įvairaus rango Lietuvos, miesto, tarptautinių varžybų.

Šiaulių miesto Lengvosios atletikos mokyklą, Lietuvą garsino lengvaatlečiai J. Narščius, V. Kučkovas, N. Kvietkauskaitė, L. Baikauskaitė (Seulo Olimpinių žaidynių sidabro laimėtoja), N. Žilinskienė, Č. Kundrotas, M. Norbutas, E. Balčiūnaitė, R. Drazdauskaitė (Olimpinių žaidynių dalyviai).

Viena perspektyviausių sportininkių D. Dzindzaletaitė I Olimpinėse jaunimo žaidynėse (trišuolio rungtyje) iškovojo 8 vietą.

2003 m. renovuoti lengvosios atletikos stadiono bėgimo takai, sutvarkyti šuolio į tolį, trišuolio, metimų sektoriai.

Pagrindinis mokyklos tikslas – rengti didelio meistriškumo sportininkus, kurie atstovautų miestą, Respubliką tarptautinėse važybose, Olimpinėse žaidynėse, Pasaulio ir Europos čempionatuose.

2020-01-30

10/10

Padėkoti


"*" - privalomi laukai
loading

Būrelių žemėlapis

Padidinti

Paskutinės padėkos

Čebatorienė Asta 2021-11-30

Jūs nereali! Griežta, bet teisinga. Tokia ir turi būti mokytoja.O idėjų ir minčių,parodų ir sceninių pasirodymų!!! Tik spėk įgyvendint, džiugu, kad dalį gyvenimo laiko teko mokytis iš jūsų.

Rūta Nekrašienė 2021-11-30

Noriu padėkoti už tai, kad gerai išmokė ir išėjau 5 klasėn su daug žinių! Slapta mokinė😋

Rima Ulozienė 2021-11-30

Pabaigėme Mokytojos Rimos grupę prieš metus, nuoširdžiai Dėkojame Jums, Mokytoja, už įdėtą begalinę kantrybę, meilę, paguodos žodžius, atsidavimą darbui ir rūpestį. Džiaugiamės, kad pradėjome lankyti mokyklą pilnai pasiruošę jai. Ačiū ir tikiu, kad prisiminsime ir aplankysime Jus dar ne kartą!

Jusienė Jolanta 2021-11-29

Nuostabi mokytoja. Ačiū

Nausėdienė Romana 2021-11-27