Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
BioPapa banner

Varėnos moksleivių kūrybos centras

Meninis ugdymas, Etnokultūra
Varėnos r., Vytauto g. 29, Varėna
+370 310 52394

Moksleivių kūrybos centras skelbia vaikų ir jaunuolių (nuo 6 iki 21 metų) priėmimą į įvairius būrelius pagal meninio ugdymo, techninės kūrybos, sporto ir kitas programas.

Neformalusis ugdymas išsiskiria savo tikslais, metodais, mokymosi aplinka, lygiaverčiu santykiu tarp mokytojo ir vaiko. Neformalioje aplinkoje pažinimo procesas tampa malonus, čia pagrindinis dėmesys kreipiamas ne į rezultatą, o į procesą, ne į mokomą dalyką, bet į vaiko individualybę. Patirdami, liesdami, klausinėdami, vaikai geriau įsisavina informaciją, vysto svarbiausius gebėjimus ir kompetencijas, turi galimybę pasirinkti, įgyja daugiau motyvacijos, lengviau prisitaiko prie besikeičiančios aplinkos, sugeba pasiekti užsibrėžtų tikslų, išsaugo savo asmenybės individualumą bei laisvę.

Neformalusis ugdymas skatina būti savimi, turėti savo nuomonę nebijoti klysti, tikėti savo jėgomis, bendradarbiauti, kurti, tobulėti, siekti savo tikslų ir nebūti abejingu.

Nėra padėkų

Padėkoti


"*" - privalomi laukai
loading

Būrelių žemėlapis

Padidinti

Paskutinės padėkos

Nuostabi auklėtoja ir mokytoja, gersnės neturėjau ir neturėsiu, jei kam atiteks laimė tapti jos mokiniu, nepasigailėsite

.

Pats geriausias mano istorijos mokytojas

Puikus mokytojas. Labai daug pastangų įdedantis į savo darbą ir tuo pačiu nepraranda ryšio su mokiniu.

Ačiū mokytojai už suteiktas dalyko žinias ir begalinį atsidavimą mokytojo profesijai.