Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
Zaliuomene banner

Alina Žutautaitė

Anglų k.
Vilnius

2021-10-11

Pozityvumas , meilė vaikams ir įdomios pamokos. AČIŪ <3 Tuskulėnų gang ;)

2019-07-05

Mokytoja moka puikiai išaiškinti ir pateikti mokymosi informaciją ir medžiagą taip, jog ji būtų įsisavinta ir išmokta mokiniui lengviausiu keliu. Taip pat, atsižvelgia į silpnasias mokinio vietas “spragas” ir padeda jas pataisyti bei pagerinti bendrą žinių bagažą. Daugiau tokių mokytojų!

2019-07-05

Labai džiaugiuosi, kad turėjau galimybę tobulinti savo anglų kalbos įgūdžius su šia motyvuojančia, supratinga, savo profesijai atsidavusia mokytoja. Atsižvelgdama į mano gebėjimus, mokytoja individualiai parinkdavo mano lygį atitinkančias užduotis, taisydama mano rašto darbus ar klausydama mano kalbėjimo užduočių, nuodugniai paaiškindavo klaidas, duodavo naudingų patarimų ir gausybę papildomų užduočių spręsti namie. Ji ne tik padėjo tobulinti mano gramatikos, kalbėjimo žinias, bet kartu ir motyvavo siekti geriausių rezultatų, rūpinosi ir stengėsi, kad jausčiausi gerai. Būtent dėl šių aspektų buvau ir puikiai paruošta valstybiniam brandos egzaminui, ir išmokau vartoti anglų kalbą ne tik oficialiai, bet ir buitinėse gyvenimo situacijose.

2018-10-05

Mokytoja turi labai stiprią pozityvią energiją. Jos entuziazmas užkrečia vaikus. Taiko naujoviškus mokymosi metodus, kurie ne vien perteiktia žinias, bet ir ugdyto visapusišką asmenybę. Geba išsklaidyti mokinių nuobodulį pamokų metų.

Padėkoti


loading

Paskutinės padėkos

Staugas Vytautas 2021-10-19

Viską suprantantis

Labai puiki mokykla ir puikiai išugdo jaunuosius inžinerius.

Dalė Jurkienė 2021-10-19

Geresnės neras niekas.

Dalė Jurkienė 2021-10-19

Puiki mokytoja!

Aleksandras Ronkus 2021-10-19

Trūksta mokytojo Aleksandro, jis buvo pats geriausias mokytojas.