Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
BioPapa banner

Ona Leonavičienė

Anglų k.
Marijampolės sav.

2020-04-05

Nuostabi Anglų kalbos mokytoja, tai mokytoja iš didžiosios M raidės, sugeba sudominti savo dalyku, puiki story-teller, iš jos labai daug išmokau. Naudoja kaip įmanima įvairesnius ir naujesnius metodus, būdus, pasakojimus savo pamokose, sugeba sudomint ir pristatyti savo dalyka taip, kad dalykas atrodo lengvas ir įdomus. Už geras anglu kalbos žinias iki šiol esu labai jai dėkinga. Esu turėjus skirtingus anglu k. mokytojus, bet labiausiai esu dėkinga jai, kad mus skatino ir išmokė ne tik tuščiai kalti, bet kalbėti, klausyti, skaityti, net dainuoti angliškai.

2019-05-15

Tobuliausia mokytoja kurią esu sutikus gyvenime.

2018-06-11

Tai Mokytoja iš Didžiosios raidės! Visiems mokytojams pavyzdys! Tai ne tik anglų kalbos, bet ir asmenybės ugdymo specialistė. Jos labai aukšta profesinė kvalifikacija, aukštas intelekto ir emocinis koeficientas. Mokė tiek mane, tiek mano tris vaikus. Visi ją labai gerbiame. Dėkojame jai! Deja, šios mokytojos tikslus ne visada supranta žemesnio intelekto tėvai ir nepelnytai ją vertina kaip pernelyg reiklią pedagogę.

Padėkoti


loading

Paskutinės padėkos

Ačiū už nuostabias pamokas :D

Noriu padėkoti, nes kiekvieną pamoką jūs mane motyvuojate mokytis ne tik biologija, bet ir kitas įvairias mokslo šakas. Jūs sudominote mokslu kuriuo nemaniau, kad kada nors būsiu susidomėjęs

Rima Ulozienė2023-10-12

Labai kompetetinga mokytoja, puikiai moka prieiti prie vaiko, mano sūnus buvo labai uždaras, bet mokytoją Rimą jis prisileido ir su noru ėjo į darželį. Ilgimės šios nuostabios mokytojos. Sėkmės ir kantrybės darbuose.

Dekinga visaip! Tobula mokytoja

Ačiū Jums už viską, miela MOKYTOJA!🥰