Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
BioPapa banner

Šiaulių lopšelis-darželis "Pasaka"

Lopšelis-darželis
Šiauliai, Statybininkų g. 7, Šiauliai
+370 650 95325

2022-06-07

Geras darželis. Svarbiausia jaunatviškas kolektyvas ir motyvuotos auklėtojos o ne klykiančios, rėkiančios ir savęs nesivaldančiom . Vaikai su malonumu eina i darželį. Dėkui auklėtojoms, šeimininkutėms ir visam kolektyvui.

2022-05-30

Ačiū labai, puikiausias darželis Šiaulių mieste

2022-05-29

Puikios auklėtojos ir darželio administracija. Nedrąsi dukra labai greitai apsiprato, o po kelių metų perėjus į PUG grupę norėdavo grįžti pas pirmąją auklėtoją vis atsimindama kaip ten buvo smagu. PUG grupėje tiek nesidžiaugė, bet kai pamatėme mokslo rezultatus - galėjome didžiuotis savo dukra.

2021-06-01

Puikus darželis, kompetetingi darbuotojai rūpinasi vaiku ir sudomina įvairiomis veiklomis. Stipri pagalbos vaikui komanda (puiki logopedė, nenustygstanti vietoje ir draugiška kinezeterapeute, šilta ir miela socialinė darbuotoja) visada mielai pagelbėja iškilus klausimams ir sunkumams. Atsinaujinančios lauko erdvės kuriose pilna vietos kūrybingoms veikloms ir aktyvios auklėtojos įtraukiančios vaikus į novatoriškus projektus, kur vaikai mokosi, lavina kūrybiškumą ir darbą komandoje.

2021-06-01

Nuostabus darželis, puiki aplinka augti, tobulėti! Esame labai dėkingi už nuoširdų rūpestį visiems pedagogams! Privačius darželius mieste “Pasaka” tikrai pralenkia tiek ugdymo, tiek veiklų prasme. Net ir COVID sąlygomis darželio nuotolinė veikla maloniai stebino. Sėkmės! Patricija su šeima (Bitučių gr.)

Nėra duomenų apie mokytojus

Padėkoti


loading

Vaikų darželių žemėlapis

Padidinti

Paskutinės padėkos

Unikali, nuostabi pilna ideju turinti mokytoja

Nuostabus mokytojas . Labai gerai moko istorijos. Ačiū už žinias.

Nuostabi mokytoja

Gera mokytoja. Džiaugiamės.

Ačiū jums už istorijos pamokas!