Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
BioPapa banner

Šiaulių lopšelis-darželis "Pasaka"

Lopšelis-darželis
Šiauliai, Statybininkų g. 7, Šiauliai
+370 650 95325

2023-06-09

Ačiukas nerealiai vadovų ir mokytojų, padėjėjų komandai! Esame laimingi, kad mūsų vaikai lankė būtent šį darželį, rekomenduojame, jei linkite savo vaikui šiuolaikinios ugdymo.

2023-05-22

Ačiū už pačias gražiausias vaikystės akimirkas, kurias išgyvenome šiame darželyje. Esate puikūs mokytojai ir vadovai.

2022-06-07

Geras darželis. Svarbiausia jaunatviškas kolektyvas ir motyvuotos auklėtojos o ne klykiančios, rėkiančios ir savęs nesivaldančiom . Vaikai su malonumu eina i darželį. Dėkui auklėtojoms, šeimininkutėms ir visam kolektyvui.

2022-05-30

Ačiū labai, puikiausias darželis Šiaulių mieste

2022-05-29

Puikios auklėtojos ir darželio administracija. Nedrąsi dukra labai greitai apsiprato, o po kelių metų perėjus į PUG grupę norėdavo grįžti pas pirmąją auklėtoją vis atsimindama kaip ten buvo smagu. PUG grupėje tiek nesidžiaugė, bet kai pamatėme mokslo rezultatus - galėjome didžiuotis savo dukra.

Nėra duomenų apie mokytojus

Padėkoti


loading

Vaikų darželių žemėlapis

Padidinti

Paskutinės padėkos

Ačiū už nuostabias pamokas :D

Noriu padėkoti, nes kiekvieną pamoką jūs mane motyvuojate mokytis ne tik biologija, bet ir kitas įvairias mokslo šakas. Jūs sudominote mokslu kuriuo nemaniau, kad kada nors būsiu susidomėjęs

Rima Ulozienė2023-10-12

Labai kompetetinga mokytoja, puikiai moka prieiti prie vaiko, mano sūnus buvo labai uždaras, bet mokytoją Rimą jis prisileido ir su noru ėjo į darželį. Ilgimės šios nuostabios mokytojos. Sėkmės ir kantrybės darbuose.

Dekinga visaip! Tobula mokytoja

Ačiū Jums už viską, miela MOKYTOJA!🥰