Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
BioPapa banner

Akmenės rajono Akmenės gimnazija

Gimnazija
Akmenės r., Akmenės r. sav. Akmenės m. Laižuvos g. 7
+370 425 59431
Klasės nuo 1 iki 12

Mokyklos misija: Akmenės rajono savivaldybės Akmenės gimnazija vykdo priešmokyklinį ugdymą, teikia kiekvienam prieinamą kokybišką pradinį, pagrindinį ir vidurinį išsilavinimą.

Mokyklos vizija: Ugdyti pilietiškai sąmoningą, turintį tvirtas vertybines nuostatas, pasiruošusį tikslingai veiklai mokinį: gerbiantį savo valstybę, nemenkinantį savosios kultūros ir kalbos, išugdytą saugioje, estetiškoje aplinkoje, kompetentingų ir kvalifikuotų mokytojų formuojančius humaniškus, demokratinius bendruomenės tarpusavio santykius.

Mokyklos tikslas: Modernios, saugios ir sveikos mokymo(si) aplinkos kūrimas, užtikrinant visų ugdymo proceso dalyvių emocinį, socialinį, intelektualinį ir dvasinį tobulėjimą.

Uždaviniai: Kurti pokyčiams palankią ugdymo(si) aplinką, kurioje visi jaučiasi saugūs, pasitikintys savimi ir kitais, gebantys patirti pažinimo džiaugsmą; Taikyti įvairias ugdymo strategijas, plėtojančias mokinių kritinį mąstymą, kūrybiškumą, saviugdą, siekiant ugdymo(si) kokybės.Tobulinti mokytojų ir pedagoginių darbuotojų bendrąsias ir profesines kompetencijas.

Padėkoti


loading

Mokyklų žemėlapis

Padidinti

Paskutinės padėkos

Nuostabi auklėtoja ir mokytoja, gersnės neturėjau ir neturėsiu, jei kam atiteks laimė tapti jos mokiniu, nepasigailėsite

.

Pats geriausias mano istorijos mokytojas

Puikus mokytojas. Labai daug pastangų įdedantis į savo darbą ir tuo pačiu nepraranda ryšio su mokiniu.

Ačiū mokytojai už suteiktas dalyko žinias ir begalinį atsidavimą mokytojo profesijai.