Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
Zaliuomene banner

Alytaus Jotvingių gimnazija

Gimnazija
Alytus, Topolių g. 20, Alytus
+370 315 75215
Klasės nuo 9 iki 12

Mokyklos misija: sudaro geras sąlygas siekti aukštos ugdymo ir ugdymosi kokybės, atsižvelgiant į mokinių individualius gebėjimus ir poreikius, skatina inovatyvias mokymo ir mokymosi formas, modernizuodama aplinką, kuria saugią aplinką ir puoselėja sveikos gyvensenos vertybes, plečia bendravimą ir bendradarbiavimą su mokslo ir verslo partneriais, užtikrindama mokymosi ir gyvenimo ryšį, plėtoja mokinių ir mokytojų saviraišką neformalioje veikloje, grindžia savo veiklą demokratiniais principais, ugdo sąmoningą bei turintį tvirtas vertybines ir pilietines nuostatas asmenybę.

Mokyklos vizija: Saugi ir atvira, demokratiška ir pilietiška, puoselėjanti etnokultūrinį paveldą ir kurianti inovatyvią kultūrą, bendraujanti ir bendradarbiaujanti su mokslo ir verslo institucijomis, moderni ir sumani, teikianti pagrindus integraliam, į kompleksišką tikrovės reiškinių pažinimą, pritaikymą ir problemų sprendimą kreipiančiam mokinių gebėjimų ugdymui gamtos mokslų, matematikos, technologijų ir inžinerijos kontekste, ugdanti socialiai aktyvias ir kūrybingas asmenybes Lietuvos ir Europos kontekste.

Padėkoti


loading

Mokyklų žemėlapis

Padidinti

Paskutinės padėkos

Čebatorienė Asta 2021-11-30

Jūs nereali! Griežta, bet teisinga. Tokia ir turi būti mokytoja.O idėjų ir minčių,parodų ir sceninių pasirodymų!!! Tik spėk įgyvendint, džiugu, kad dalį gyvenimo laiko teko mokytis iš jūsų.

Rūta Nekrašienė 2021-11-30

Noriu padėkoti už tai, kad gerai išmokė ir išėjau 5 klasėn su daug žinių! Slapta mokinė😋

Rima Ulozienė 2021-11-30

Pabaigėme Mokytojos Rimos grupę prieš metus, nuoširdžiai Dėkojame Jums, Mokytoja, už įdėtą begalinę kantrybę, meilę, paguodos žodžius, atsidavimą darbui ir rūpestį. Džiaugiamės, kad pradėjome lankyti mokyklą pilnai pasiruošę jai. Ačiū ir tikiu, kad prisiminsime ir aplankysime Jus dar ne kartą!

Jusienė Jolanta 2021-11-29

Nuostabi mokytoja. Ačiū

Nausėdienė Romana 2021-11-27