Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
Zaliuomene banner

Alytaus Panemunės pagrindinė mokykla

Pagrindinė mokykla
Alytus, A. Jonyno g. 10, Alytus
+370 315 75722
Klasės nuo 1 iki 8

Mokyklos misija: Teikti kokybišką pradinį ir pagrindinį išsilavinimą bei priešmokyklinio ugdymo ir neformaliojo vaikų švietimo paslaugas, tenkinančias mokinių poreikius, parengti mokinius sėkmingam tolesniam mokymuisi.

Mokyklos vizija: Šiuolaikiška pagrindinė mokykla, atvira pozityviai kaitai, sėkmingai ir kokybiškai įgyvendinanti priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ugdymo bei neformaliojo švietimo programas.

Vertybės:
Bendruomenės narių saugumas.
Nuolatinis tobulėjimas.
Saviraiška.
Pagarba.
Pasitikėjimas.
Partnerystė.
Pilietinis aktyvumas.
Atsakomybė.

2019-08-21

Puiki mokykla, puikūs mokytojai, aktyvi mokyklos bendruominė

2017-10-20

Mokykla turi išskirtinį veidą, garsėja ne tik gabiais mokiniais įvairiuose konkursuose, ypač sporte, bet ir žmoniškais pedagogais.

2017-01-20

Didžiuojuosi ir džiaugiuosi esanti šios bendruomenės narė. Puikios galimybės tobulinti kompetencijas, puoselėti kūrybiškumą.

2016-11-19

Esu patenkinta šia mokykla, kurioje mokosi 2 vaikai.

Padėkoti


loading

Mokyklų žemėlapis

Padidinti

Paskutinės padėkos

Puiki mokytoja, kurios dėka pamilau literatūrą. Visados pasidomėdavo, ką skaitau, padiskutuodavo kūrinius, jų reikšmes, svarbą, pakonsultuodavo iškilusiais klausimais ir negailėjo laiko pertraukų metu paaiškinti kažko, ko nesupratau. Esu labai dėkinga šiai mokytojai už gerą paruošimą egzaminams, įdomias diskusijas ir už meilę knygoms. Gražiausi linkėjimai!

Olga Borkovska2022-09-29

Geriausia iš geriausiu mokytoju! Visada randa bendra kalba kaip su mokiniais, taip ir su tėvais. Nuostabi ir nepakartojama moteris.

Tik geriausi prisiminimai ir patirtys iš šios mokyklos :)

Ko gero geriausia mano sutikta lituanistė :)

Dėkoju