Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
Zaliuomene banner

Alytaus r. Butrimonių gimnazija

Gimnazija
Alytaus r., Draugystės g. 1, Butrimonių mstl., Alytaus r. sav.
+370 315 61386
Klasės nuo 1 iki 12

Mokyklos vizija: Gimnazija – aukštos kultūros institucija ir švietimo židinys, ugdantis sąmoningą pilietį, gebantį integruotis į besikeičiantį pasaulį, deramai atstovaujantį savo gimnazijai ir šaliai.

Mokyklos misija: Kiekvienam jaunuoliui ugdyti vertybines nuostatas, lavinti jo komunikacinius gebėjimus, sudaryti sąlygas įsisavinti žinių visuomenei būdingą ir vertingą informacinę kultūrą bei šiuolaikinę socialinę kompetenciją, gebėjimus savarankiškai kurti savo gyvenimą

Mokyklos tikslai: Didinti ugdymo(si) efektyvumą, kūrybiškumą, savarankiškumą, bendruomenės nario tapatumo jausmą, atsižvelgiant į kiekvieno mokinio gebėjimus, ugdyti kompetencijas, formuojant vertybines nuostatas, reikalingas besikeičiančiame gyvenime.

Filosofija: Išsilavinimas yra turtas, kuris bus su tavimi, kad ir kur tu beeitum.

Padėkoti


loading

Mokyklų žemėlapis

Padidinti

Paskutinės padėkos

Čebatorienė Asta 2021-11-30

Jūs nereali! Griežta, bet teisinga. Tokia ir turi būti mokytoja.O idėjų ir minčių,parodų ir sceninių pasirodymų!!! Tik spėk įgyvendint, džiugu, kad dalį gyvenimo laiko teko mokytis iš jūsų.

Rūta Nekrašienė 2021-11-30

Noriu padėkoti už tai, kad gerai išmokė ir išėjau 5 klasėn su daug žinių! Slapta mokinė😋

Rima Ulozienė 2021-11-30

Pabaigėme Mokytojos Rimos grupę prieš metus, nuoširdžiai Dėkojame Jums, Mokytoja, už įdėtą begalinę kantrybę, meilę, paguodos žodžius, atsidavimą darbui ir rūpestį. Džiaugiamės, kad pradėjome lankyti mokyklą pilnai pasiruošę jai. Ačiū ir tikiu, kad prisiminsime ir aplankysime Jus dar ne kartą!

Jusienė Jolanta 2021-11-29

Nuostabi mokytoja. Ačiū

Nausėdienė Romana 2021-11-27