Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
BioPapa banner

Alytaus r. Punios mokykla - daugiafunkcis centras

Pagrindinė mokykla
Alytaus r., Margirio g. 58, Punios k., Punios sen.
+370 315 68685
Klasės nuo 1 iki 10

Mokyklos misija: Alytaus r. Punios mokykla-daugiafunkcis centras ugdymo įstaiga, teikianti kokybišką bendrąjį pradinį ir pagrindinį išsilavinimą, orientuotą į svarbiausius šiuolaikinės visuomenės mokymo(si) prioritetus, plėtojanti socialinių, edukacinių, kultūrinių paslaugų infrastruktūrą kaimo bendruomenėje, teikiant kokybiškas socialines, edukacines, kultūrines paslaugas, atitinkančias vietos bendruomenės poreikius.

Mokyklos vizija: Švietimo, kultūros, socialinės, sportinės veiklos centras, kurio veikla pagrįsta bendražmogiškosiomis vertybėmis, suteikianti galimybes puoselėti ir lavinti kiekvieno individualius sugebėjimus, ugdanti kūrybišką, tolerantišką, pilietišką asmenybę, gebančią integruotis į visuomenės gyvenimą, reaguoti į naujausius švietimo, sporto, kultūros pasiekimus.

Filosofija: „Viską, ką tenka išmokti daryti, mes išmokstame darydami.“ /Aristotelis/

Padėkoti


loading

Mokyklų žemėlapis

Padidinti

Paskutinės padėkos

Ačiū už nuostabias pamokas :D

Noriu padėkoti, nes kiekvieną pamoką jūs mane motyvuojate mokytis ne tik biologija, bet ir kitas įvairias mokslo šakas. Jūs sudominote mokslu kuriuo nemaniau, kad kada nors būsiu susidomėjęs

Rima Ulozienė2023-10-12

Labai kompetetinga mokytoja, puikiai moka prieiti prie vaiko, mano sūnus buvo labai uždaras, bet mokytoją Rimą jis prisileido ir su noru ėjo į darželį. Ilgimės šios nuostabios mokytojos. Sėkmės ir kantrybės darbuose.

Dekinga visaip! Tobula mokytoja

Ačiū Jums už viską, miela MOKYTOJA!🥰