Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
BioPapa banner

Alytaus "Vilties" mokykla-darželis

Pradinė mokykla
Alytus, Volungės g. 28, Alytus
+370 315 75560

Mokyklos vizija: „Vilties" mokykla-darželis turi tapti toks, kur vaikams ir darbuotojams būtų garantuotos saugios ugdymosi, tobulėjimo sąlygos. „Viltis" – humanizuota mokykla-darželis, kur vaikai su negalia jaučiasi vertinami ir mylimi, pedagoginė sąveika vyksta bendradarbiavimo principu.

Mokyklos misija: priimti kiekvieną vaiką tokį, koks jis yra. Padėti vaikui suvokti šiuolaikinį pasaulį, įgyti kultūrinę bei socialinę kompetenciją ir būti savarankišku, veikliu, atsakingu žmogumi. Formuoti aiškią ir neišskirtinę nuomonę visuomenėje apie vaikus su negalia. Puoselėti etnokultūros tradicijas.

Mokyklos tikslai: suteikti mokiniui dorinės ir socialinės brandos pradmenis, kultūros pagrindus, teikti valstybinius standartus atitinkantį ikimokyklinį, priešmokyklinį ir specialųjį pradinį išsilavinimą, padėti pasirengti mokytis pagal pagrindinio ugdymo programą; Padėti specialiųjų poreikių vaikams lavintis, mokytis pagal gebėjimus, įgyti specialųjį pradinį išsilavinimą, įveikti socialinę atskirtį.

Padėkoti


loading

Mokyklų žemėlapis

Padidinti

Paskutinės padėkos

Nuostabi auklėtoja ir mokytoja, gersnės neturėjau ir neturėsiu, jei kam atiteks laimė tapti jos mokiniu, nepasigailėsite

.

Pats geriausias mano istorijos mokytojas

Puikus mokytojas. Labai daug pastangų įdedantis į savo darbą ir tuo pačiu nepraranda ryšio su mokiniu.

Ačiū mokytojai už suteiktas dalyko žinias ir begalinį atsidavimą mokytojo profesijai.