Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
Zaliuomene banner

Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija

Progimnazija
Jonavos r., Chemikų g. 140, Jonava
+370 349 65099
Klasės nuo 1 iki 8

Mokyklos vizija: Nuolatos tobulėjanti ir atsinaujinanti, saugi, atvira vietos bendruomenei ir visuomenei, tampanti vis patrauklesne švietimo institucija, turinti išskirtinai palankias sąlygas ugdymui(si), savo krašto kultūros puoselėjimui, sveikos gyvensenos skatinimui, europinio pilietiškumo ugdymui ir praktiniam ugdymui

Mokyklos misija: Progimnazija – tai švietimo, kultūros ir sporto centras, kurio paskirtis – užtikrinti kokybišką priešmokyklinio, pradinio ir pagrindinio ugdymo programų vykdymą bei profesinės kompetencijos pradmenis, ugdant bendrąsias ir esmines dalykines mokinių kompetencijas.

Filosofija: „Mokykloje ieškokime Lietuvos“ (J. Marcinkevičius)

Vertybės:
Savarankiškumas ir atsakomybė mokantis ir veikiant.
Socialiai teisingos mokymosi sąlygos.
Draugiškumas ir saugumas.
Pagarba savo krašto ir pasaulio kultūros paveldui.
Nuolatinis tobulėjimas.

Padėkoti


loading

Mokyklų žemėlapis

Padidinti

Paskutinės padėkos

Puiki mokytoja, kurios dėka pamilau literatūrą. Visados pasidomėdavo, ką skaitau, padiskutuodavo kūrinius, jų reikšmes, svarbą, pakonsultuodavo iškilusiais klausimais ir negailėjo laiko pertraukų metu paaiškinti kažko, ko nesupratau. Esu labai dėkinga šiai mokytojai už gerą paruošimą egzaminams, įdomias diskusijas ir už meilę knygoms. Gražiausi linkėjimai!

Olga Borkovska2022-09-29

Geriausia iš geriausiu mokytoju! Visada randa bendra kalba kaip su mokiniais, taip ir su tėvais. Nuostabi ir nepakartojama moteris.

Tik geriausi prisiminimai ir patirtys iš šios mokyklos :)

Ko gero geriausia mano sutikta lituanistė :)

Dėkoju