Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
BioPapa banner

Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija

Progimnazija
Jonavos r., Chemikų g. 140, Jonava
+370 349 65099
Klasės nuo 1 iki 8

Mokyklos vizija: Nuolatos tobulėjanti ir atsinaujinanti, saugi, atvira vietos bendruomenei ir visuomenei, tampanti vis patrauklesne švietimo institucija, turinti išskirtinai palankias sąlygas ugdymui(si), savo krašto kultūros puoselėjimui, sveikos gyvensenos skatinimui, europinio pilietiškumo ugdymui ir praktiniam ugdymui

Mokyklos misija: Progimnazija – tai švietimo, kultūros ir sporto centras, kurio paskirtis – užtikrinti kokybišką priešmokyklinio, pradinio ir pagrindinio ugdymo programų vykdymą bei profesinės kompetencijos pradmenis, ugdant bendrąsias ir esmines dalykines mokinių kompetencijas.

Filosofija: „Mokykloje ieškokime Lietuvos“ (J. Marcinkevičius)

Vertybės:
Savarankiškumas ir atsakomybė mokantis ir veikiant.
Socialiai teisingos mokymosi sąlygos.
Draugiškumas ir saugumas.
Pagarba savo krašto ir pasaulio kultūros paveldui.
Nuolatinis tobulėjimas.

Padėkoti


loading

Mokyklų žemėlapis

Padidinti

Paskutinės padėkos

Ačiū

Uzelo Elena2023-05-08

Ačiū nuostabiai mokytojai! Puikiai išmano savo darbą!

Miela mokytoja, Ačiū, kad nuolat mane skatinote daryti geriausiai kaip galiu. Jūs padėjote man siekti savo tikslų. Jumyse aš radau draugystę, discipliną, meilę ir palaikymą. Ačiū, kad man padėjote augti ir tapti geresne savo versija.Ps:Karolina S

Labai ačiū Jums už begalinę kantrybę, supratingumą ir ramų bendravimją, įdėtą triūsą, už gerumą ir rūpestį. Visada Jus prisiminsime Jūsų mielą šypseną. Ačiū. Simonos ir Gabrielės mama.

Labai ačiū Jums už begalinę kantrybę, supratingumą ir ramų bendravimją, įdėtą triūsą, už gerumą ir rūpestį. Visada Jus prisiminsime Jūsų mielą šypseną. Ačiū.