Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
BioPapa banner

Kauno specialioji mokykla

Gimnazija
Kaunas, Apuolės g. 11, Kaunas
+370 37 363047
Klasės nuo 1 iki 12

Mokyklos misija
Teikti pradinį, pagrindinį, vidurinį, specialųjį išsilavinimą,socedukacines, sveikatos priežiūros, reabilitacines paslaugas judesio ir padėties bei kompleksinių sutrikimų specialiųjų mokymosi poreikių vaikams ir jaunuoliams.
Mokyklos vizija
Greta kokybiško valstybės švietimo politikos įgyvendinimo kuriamašiuolaikiniais pedagogikos, reabilitacinės medicinos, socialinės psichologijos pasiekimais ir informacinių technologijų taikymu grįsta edukacinė aplinka, užtikrinanti visapusišką asmenybės raidą judesio ir padėties sutrikimų, įvairių lygių kompleksinių negalių turintiems vaikams ir jaunuoliams.
Prioritetai
Mokinių popamokinio užimtumo, dienos socialinės globos teikiamų paslaugų organizavimo modelio pertvarkymas, pritaikant jį sėkmingam mokinio ir jo šeimos poreikių tenkinimui, efektyvios socialinės pagalbos teikimui bei jų socialinio saugumo užtikrinimui.

Padėkoti


loading

Mokyklų žemėlapis

Padidinti

Paskutinės padėkos

Ačiū už nuostabias pamokas :D

Noriu padėkoti, nes kiekvieną pamoką jūs mane motyvuojate mokytis ne tik biologija, bet ir kitas įvairias mokslo šakas. Jūs sudominote mokslu kuriuo nemaniau, kad kada nors būsiu susidomėjęs

Rima Ulozienė2023-10-12

Labai kompetetinga mokytoja, puikiai moka prieiti prie vaiko, mano sūnus buvo labai uždaras, bet mokytoją Rimą jis prisileido ir su noru ėjo į darželį. Ilgimės šios nuostabios mokytojos. Sėkmės ir kantrybės darbuose.

Dekinga visaip! Tobula mokytoja

Ačiū Jums už viską, miela MOKYTOJA!🥰