Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
BioPapa banner

Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija

Progimnazija
Vilnius, S. Konarskio g. 27, Vilnius
+370 684 52 176
Klasės nuo 1 iki 8

Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija ugdo jaunąją kartą puoselėdama Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro Jono Basanavičiaus vertybes: tautiškumą, bendruomeniškumą, atsakingumą, kūrybiškumą, žingeidumą, nuolatinį tobulėjimą. Šios vertybės yra ir mūsų progimnazijos vertybės. Mokykla gali didžiuotis turėdama Jonui Basanavičiui skirtą atminimo kambarį, kuriame mokytojai jau daugelį metų veda netradicines pamokas, primenančias mokiniams tautos tradicijas, istoriją, gimtosios kalbos svarbą ir grožį.
Tautos patriarcho gyvenimą ir nuveiktus darbus geriau pažinti padeda apsilankymas jo gimtinėje – Ožkabaliuose. Jau ne vienerius metus Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijos mokiniai lanko atstatytą jo tėvų sodybą ir šalia jos žaliuojantį Lietuvos Tautinio Atgimimo Ąžuolyną.
Minint 150-ąsias J. Basanavičiaus gimimo metines, 2001 m. lapkričio 20 d. mokyklos kieme buvo atidengtas paminklinis akmuo lietuvių tautos žadintojui atminti. Bareljefo autorius – Mindaugas Tendziagolskis. Pilkas akmuo buvo atvežtas iš Pakruojo rajone esančios sodybos. Savo forma jis primena Lietuvos valstybės kontūrus.
Moderni, atvira naujovėms ir kaitai mokykla, kurioje pinasi Jono Basanavičiaus puoselėtos vertybės su šiuolaikinės visuomenės iššūkiais, sauganti savitumą Europos kultūros kontekste – štai kokia yra Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija. Tokią ją mylime, puoselėjame, tokia ja didžiuojamės.

Padėkoti


loading

Mokyklų žemėlapis

Padidinti

Paskutinės padėkos

Nuostabi auklėtoja ir mokytoja, gersnės neturėjau ir neturėsiu, jei kam atiteks laimė tapti jos mokiniu, nepasigailėsite

.

Pats geriausias mano istorijos mokytojas

Puikus mokytojas. Labai daug pastangų įdedantis į savo darbą ir tuo pačiu nepraranda ryšio su mokiniu.

Ačiū mokytojai už suteiktas dalyko žinias ir begalinį atsidavimą mokytojo profesijai.