Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
BioPapa banner

Vilniaus Maironio progimnazija

Progimnazija
Vilnius, Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Čiobiškio g. 1
+370 524 00547
Klasės nuo 1 iki 10

2015 m. rugsėjo pirmąją mokykla atvertė naują savo istorijos puslapį – ji pertvarkyta į progimnaziją ir pasivadino Vilniaus Maironio progimnazijos vardu.
Mokykla buvo atidaryta 1979 m. rugsėjo 1d. Pirmuosius metus tai buvo dvikalbė lietuvių – rusų 48-oji vidurinė mokykla. 1980 m., įsteigus 49-ąją (dab. Sofijos Kovalevskajos) vidurinę mokyklą, 48-oji vidurinė tapo lietuviška. 1988 m. joje mokėsi net 2050 mokinių, todėl 1990 m. dalis mokyklos mokinių ir mokytojų perėjo į 65-ąją (dab. Ozo gimnazija) vidurinę mokyklą. 1994 m. 48-oji vidurinė mokykla, kaip pirmoji mikrorajone įkurta, buvo pavadinta Šeškinės vidurine mokykla.
Per 35-erius gyvavimo metus mokykloje susibūrė darnus kompetentingų mokytojų kolektyvas, pasižymintis darbštumu, nuoširdumu ir dėmesingumu vaikams. Tai viena iš 27 Lietuvos mokyklų, turinti UNESCO Asocijuotosios mokyklos vardą, vykdanti įvairius darnaus vystymosi, kultūros ir gamtos paveldo projektus. Kiekvieno asmeninis tobulėjimas ir tolerancija, atsakomybės, pilietiškumo, kūrybiškumo ugdymas – prioritetai, kuriais vadovaujamasi mokykloje.
Rugsėjo pirmosios šventės pradžioje mokyklos direktorius Antanas Kalinauskas ir mokyklos tarybos pirmininkas Vytautas Mačeika atidengė naują Vilniaus Maironio progimnazijos lentelę

2023-03-28

+

2020-06-22

Tobulos mokyklos pavyzdys visais aspektais : naikinamos patyčios , skatinamas draugiškumas , organizuojami labai gražūs renginiai ir šventės , užtikrinamas patogumas ( kėdės rūsyje , užuolaidos aktų salėje ir t.t. ) , mokytojai ir kiti darbuotojai maloniai ir šiltai bendrauja su mokiniais , laisvės mokiniams suteikiama netgi daugiau negu kitose mokyklose.

2020-06-21

Gera mokykla, jei vaikai noriai mokosi, stengiasi. Silpniems sunkiau, nes didelės klasės, mokytojai nespėja. Jei klasėje yra nevaldomų spec. poreikių vaikų, tada sunku ir mokiniams ir mokytojams, jei klasė normali, tai visiems gerai.

2019-12-28

Geriausia mokykla kokia tik gali būti ! Aš mokiausi šitoje mokykloje 8 metus. 2019 metais ją baigiau. Viskas čia buvo nuostabu. Vykdavo labai gražūs renginiai , šventės. Mokytojos buvo nuostabios , šiltai ir maloniai bendraujančios , turinčios gerą humoro jausmą , visada stabdydavo patyčias tarp mokinių ir skatindavo draugiškumą , kalbėdavosi su mokiniais apie gyvenimą. Budėtojos , rūbininkas ir kiti žmonės irgi buvo nuostabūs. Mano buvusioje klasėje buvo visko , visokių įvykių : ir skaudžių , ir laimingų... Kartu ir juokdavomės , ir verkdavome... Bet vis tiek linksmai praleisdavome laiką , nes prisigalvodavome visokių dalykų ir patirdavome labai įdomių nuotykių. Kai reikėjo išeiti į gimnaziją , širdį draskė nepakeliamas skausmas , buvo labai liūdna , kad savo nuostabią mylimą mokyklėlę ir savo linksmąją klasę palieku visam gyvenimui... Šitoje mokykloje niekada nebuvo įtampos. Mokiniai turėjo tikrai labai daug laisvės. Kai kurių kitų mokyklų mokiniai net stebisi išgirdę kokie laisvi ir nevaržomi mes buvome šitoje mokykloje. Su mokiniais čia elgėsi kaip su žmonėmis , jeigu kas nors būdavo blogai , pirmiausia kalbėdavo ir aiškindavosi su pačiais mokiniais. Nekviesdavo tėvų į mokyklą tą pačią minutę ir nesiųsdavo į komisijas net neišklausę , kaip daro kai kuriose mokyklose. Šitoje mokykloje buvo tikrai labai daug laisvės ir tolerancijos. Atmosfera mokykloje buvo labai gera , jauki. Kai ten mokiausi , net per atostogas pasiilgdavau mokyklos atmosferos , nes ji buvo nuostabi. Jeigu ten būtų buvusi vidurinė mokykla, kaip anksčiau , aš su džiaugsmu būčiau likusi ten dar 4 metams. Labai pasiilgau šitos mokyklos... Labai dažnai grįžtu ten aplankyti žmonių ir tiesiog pabūti , nes buvimas toje mokykloje man atgaiva širdžiai. LABAI MYLIU ŠITĄ MOKYKLĄ ! GERESNĖS MOKYKLOS NET NEGALIU ĮSIVAIZDUOTI ! AŠ LABAI DĖKINGA LIKIMUI UŽ TAI , KAD MOKIAUSI BŪTENT VILNIAUS MAIRONIO PROGIMNAZIJOJE !!! ..

2019-11-08

Nuostabi mokykla ! Aš pati šitoje mokykloje praeitais mokslo metais ( 2019 m. ) baigiau 8 klasę. Visko čia buvo... Visokių dalykų esu čia patyrusi , išgyvenusi... Klasėjė pasitaikydavo ir labai skaudžių įvykių , bet niekada negalvojau apie perėjimą į kitą mokyklą ir dabar labai dėl to džiaugiuosi. Mokytojos čia buvo labai geros , turinčios gerą humoro jausmą , visada reaguodavo į patyčias tarp mokinių ir tikrai padėdavo tai išspręsti. Ir tvarka čia nebuvo griežta , mokiniams nebuvo daromas spaudimas , priešingai nei kai kuriose mokyklose... Vis dar labai stiprų ilgesį ir nostalgiją šitai mokyklai... Labai daug kartų verkiau kai turėjau išeiti į gimnaziją ir dabar vis dar yra labai skaudu dėl to kad palikau šitą mokyklą visam gyvenimui... Jeigu būtų tokia galimybė , grįžčiau čia dar 4 metams. O ir nuoskaudų dėl šitos mokyklos per daug nejaučiu , nes ant blogų ir skaudžių prisiminimų "klojosi " geri ir laimingi , tose pačiose mokyklos vietose. MYLIU ŠITĄ MOKYKLĄ !!! MAN LABAI PASISEKĖ , KAD MOKIAUSI BŪTENT VILNIAUS MAIRONIO PROGIMNAZIJOJE !!!

Padėkoti


loading

Mokyklų žemėlapis

Padidinti

Paskutinės padėkos

Ačiū už nuostabias pamokas :D

Noriu padėkoti, nes kiekvieną pamoką jūs mane motyvuojate mokytis ne tik biologija, bet ir kitas įvairias mokslo šakas. Jūs sudominote mokslu kuriuo nemaniau, kad kada nors būsiu susidomėjęs

Rima Ulozienė2023-10-12

Labai kompetetinga mokytoja, puikiai moka prieiti prie vaiko, mano sūnus buvo labai uždaras, bet mokytoją Rimą jis prisileido ir su noru ėjo į darželį. Ilgimės šios nuostabios mokytojos. Sėkmės ir kantrybės darbuose.

Dekinga visaip! Tobula mokytoja

Ačiū Jums už viską, miela MOKYTOJA!🥰