Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
BioPapa banner

Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija

Progimnazija
Vilnius, Vydūno g. 17A, Vilnius
+370 5 279 5579
Klasės nuo 1 iki 8

2013-2014 mokslo metais progimnazijoje mokosi 1408 mokiniai, dirba 115 mokytojų, iš jų 5 mokytojai ekspertai, 32 mokytojai metodininkai, 57 vyr. mokytojai, 21 mokytojas. Progimnazijoje dėstomos 4 užsienio kalbos: anglų k. (pagrindinė), prancūzų k., rusų k. ir vokiečių k. Mokykloje jau yra 5 EMILE klasės. 7 klasėse mokomasi pagal kryptingo meninio ugdymo (dailės) programą. Sėkmingai veikia moderni mokykos biblioteka. Joje vyksta mokyklos kultūriniai renginiai, vakaronės, parodos, konkursai. Mokykloje sėkmingai veikia karjeros centras. Teikiamos individualios ir grupinės konsultacijos moksleiviams karjeros klausimais, organizuojami seminarai savęs pažinimo temomis. Progimnazijoje aktyvi Debatų klubo ir Europos klubo veikla. Mokiniai turi galimybę lankyti tautinių šokių kolektyvą “Žilvitis”, šiuolaikinio šokio grupę, moksleivių chorą “Šypsenėlė”, muzikos studiją “Retro”. Mokykla yra aktyvi Pilaitės bendruomenės narė, noriai dalyvauja bendruomenės renginiuose.

2022-09-22

Noriu padėkoti mokytojai Eglei Noreikienei. Tiesiog tobula mokytoja

2019-01-29

Kai kurie mokytojai labai gerai išaiškina naujas temas. (Ypač matematikos).

2018-08-02

Gera atmosfera, mokytojai labai rūpestingi, orientuoti į bendradarbiavimą su mokiniais ir tėvais, siekiantys ir naudojantys naujoves. Mokykla atvira komunikacijai.

Padėkoti


loading

Mokyklų žemėlapis

Padidinti

Paskutinės padėkos

Ačiū už nuostabias pamokas :D

Noriu padėkoti, nes kiekvieną pamoką jūs mane motyvuojate mokytis ne tik biologija, bet ir kitas įvairias mokslo šakas. Jūs sudominote mokslu kuriuo nemaniau, kad kada nors būsiu susidomėjęs

Rima Ulozienė2023-10-12

Labai kompetetinga mokytoja, puikiai moka prieiti prie vaiko, mano sūnus buvo labai uždaras, bet mokytoją Rimą jis prisileido ir su noru ėjo į darželį. Ilgimės šios nuostabios mokytojos. Sėkmės ir kantrybės darbuose.

Dekinga visaip! Tobula mokytoja

Ačiū Jums už viską, miela MOKYTOJA!🥰