Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
BioPapa banner

Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija

Progimnazija
Vilnius, Vydūno g. 17A, Vilnius
+370 5 279 5579
Klasės nuo 1 iki 8

2013-2014 mokslo metais progimnazijoje mokosi 1408 mokiniai, dirba 115 mokytojų, iš jų 5 mokytojai ekspertai, 32 mokytojai metodininkai, 57 vyr. mokytojai, 21 mokytojas. Progimnazijoje dėstomos 4 užsienio kalbos: anglų k. (pagrindinė), prancūzų k., rusų k. ir vokiečių k. Mokykloje jau yra 5 EMILE klasės. 7 klasėse mokomasi pagal kryptingo meninio ugdymo (dailės) programą. Sėkmingai veikia moderni mokykos biblioteka. Joje vyksta mokyklos kultūriniai renginiai, vakaronės, parodos, konkursai. Mokykloje sėkmingai veikia karjeros centras. Teikiamos individualios ir grupinės konsultacijos moksleiviams karjeros klausimais, organizuojami seminarai savęs pažinimo temomis. Progimnazijoje aktyvi Debatų klubo ir Europos klubo veikla. Mokiniai turi galimybę lankyti tautinių šokių kolektyvą “Žilvitis”, šiuolaikinio šokio grupę, moksleivių chorą “Šypsenėlė”, muzikos studiją “Retro”. Mokykla yra aktyvi Pilaitės bendruomenės narė, noriai dalyvauja bendruomenės renginiuose.

2022-09-22

Noriu padėkoti mokytojai Eglei Noreikienei. Tiesiog tobula mokytoja

2019-01-29

Kai kurie mokytojai labai gerai išaiškina naujas temas. (Ypač matematikos).

2018-08-02

Gera atmosfera, mokytojai labai rūpestingi, orientuoti į bendradarbiavimą su mokiniais ir tėvais, siekiantys ir naudojantys naujoves. Mokykla atvira komunikacijai.

Padėkoti


loading

Mokyklų žemėlapis

Padidinti

Paskutinės padėkos

Mokytoja iš pašaukimo, be galo didelės širdies, tačiau tuo pačiu ir reikli. Patys gražiausi žodžiai ir didžiausios rekomendacijos!

Puikus pedagogas, jautrus ir dėmesingas žmogus

Ačiū už nuoširdų bendravimą, pagalbą ir rūpestį! Tokias matematikos mokytojas tik saugoti reikia!

Nuostabi mano vaikų mokytoja .Ačiū

Labai dėkoju šiai nuostabiai mokytojai ! Ji tiesiog tobula!