Palikti atsiliepimą Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį

Vilniaus Simono Daukanto progimnazija

Progimnazija
Vilnius, Naugarduko g. 7, Vilnius
+370 5 233 1488
Klasės nuo 1 iki 8

Nuo 2008 m. rugsėjo 1 d. Vilniaus Simono Daukanto vidurinė mokykla padalinta į du atskirus juridinius vienetus – Vilniaus Simono Daukanto pagrindinę mokyklą (1 – 8 kl., Naugarduko g. 7) ir Vilniaus Simono Daukanto vidurinę mokyklą (9 – 12 kl., J. Jasinskio g. 11).
Nuo 2011 m. rugsėjo 1 d. Vilniaus Simono Daukanto pagrindinė mokykla pertvarkyta į Vilniaus Simono Daukanto progimnaziją.
VIZIJA
Čia gera visiems
MISIJA
Saugioje ir kūrybiškoje pagarba vienas kitam pagrįstoje aplinkoje teikti kokybišką pradinį ir pagrindinį (I d.) išsilavinimą, sudaryti sąlygas tobulėti visiems bendruomenės nariams.

5.0
paremtas 17 atsiliepimų
Mokiniai/ Buvę mokiniai
4.5
Tėvai
5.8
Darbuotojai
0.0
Puikiai: 9+
3
Gerai: 7-9
2
Patenkinamai: 5-7
4
Silpnai: 3-5
4
Labai silpnai: 1-3
4
2020-09-11

ju nera

daug patyciu, valgykla kainuoja apie 3/4 euros, remonto reikia , nera

2020-03-09

geros pradinių klasių mokytojos

mokykla pro pirštus žiūri į patyčias. Buvo pasiūlyta kreiptis į psichologą, kai vaiko nusiskundimai buvo apie tai, kad klasiokai tyčiojasi. Paiskeitus direktorei prieš keletą metų suprastėjo bendras mikroklimatas. Valgyklos situacija labai prasta. Brangu, neskanu, nedraugiškos darbuotojos valgykloje, negalima atsiskaityti kortelėmis, bufetuose prekiaujama saldumynais ir dehidratuotais sūriais produktais.

2018-10-27

Skanus maistas valgykloje.

1.Kai kurie mokytojai nekreipia demesio i patycias. 2.Renginiu isvis jokiu nevyksta. 3.Mokykla labai tamsi ir nejauki. 4.Mokiniai jauciasi blogai mokykloje, nes nejaucia is mokytoju pagarbos ir supratingumo. 5.Pastoviai keiciasi mokytojai. 6.Turtingu tevu mokiniai leidzia sau ka nori daryti ir tyciotis is kitu, nes zino, kad yra turtingi ir mokytojai nekreips del to demesio, nes turtuoliams viska galima:) 7.Patalpos senos ir reikalauja remonto.

2018-08-19

-

Labai ,,suzalota" mokykla sakyciau. Mano sese (taip pat ir musu seima) buvo terorizuojama aukletojos, mokytoju ir direktores. Vaikas buvo zeminamas vaiku, klasioku akivaizdoje, apkalbinejama prie mokytoju stalo vaikams girdint, aukletoja liepdavo mokiniams liepdavo su ja nebendrauti. Tevams ir man buvo sakoma kad ji labai negabi, nieko nemoka, turi ,,sutrikimu". Sese buvo pazeista neborejo eit i mokykla, tyrejo sutrikimu kuriuos pavyko isgydyti tik stipriais vaistais. Viskas vyko nuo 2012m. Iki 2015m. Praejo 3 metai. Dabar ji yra labai bendraujanti, turi daug draugu, ir kai tik perejom i kita mokykla paeiskejo jog jos pazymiai buvo ausciau 8-tuoneto visuose dalykuose. Perejome i V. Antano Vienuolio progimnazija. Nuostabi mokykla. Labai priziurekit seses, brolius, vaikus. Tai ka jie jums pasakoja ateja is mokyklos viska iskausykit ir stebekit ar neatsitinka vis keistesniu dalyku. Jei vaikas nenori eit i mokykla vadinas yra priezastis. Aciu.

2018-08-02

mokykla šiuolaikiška, novatoriška veikianti humanizmo principais. Mokiniam suteikiama saviraiškos laisvė.

Yra vienas kitas pabambėjimas iš pedagogų bet bendro fono tai negadina. Juk žmonės o ne robotai dirba.

Pridėti atsiliepimą


"*" - privalomi laukai
Mes paskaičiavome Jūsų atsiliepimo vertinimą
0.0
loading

Mokyklų žemėlapis

Padidinti