Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
BioPapa banner

Vilniaus Simono Daukanto progimnazija

Progimnazija
Vilnius, Naugarduko g. 7, Vilnius
+370 5 233 1488
Klasės nuo 1 iki 8

Nuo 2008 m. rugsėjo 1 d. Vilniaus Simono Daukanto vidurinė mokykla padalinta į du atskirus juridinius vienetus – Vilniaus Simono Daukanto pagrindinę mokyklą (1 – 8 kl., Naugarduko g. 7) ir Vilniaus Simono Daukanto vidurinę mokyklą (9 – 12 kl., J. Jasinskio g. 11).
Nuo 2011 m. rugsėjo 1 d. Vilniaus Simono Daukanto pagrindinė mokykla pertvarkyta į Vilniaus Simono Daukanto progimnaziją.
VIZIJA
Čia gera visiems
MISIJA
Saugioje ir kūrybiškoje pagarba vienas kitam pagrįstoje aplinkoje teikti kokybišką pradinį ir pagrindinį (I d.) išsilavinimą, sudaryti sąlygas tobulėti visiems bendruomenės nariams.

2018-08-02

mokykla šiuolaikiška, novatoriška veikianti humanizmo principais. Mokiniam suteikiama saviraiškos laisvė.

2017-01-13

Labai faina mokykla, esu labai patenkinta.

2017-01-12
2017-01-12

Mokykla yra aktyvi, organizuoja daug popamokinės ir užklasinės veiklos, įvairius konkursus, šventes. Taip pat aktyviai bendrauja su tėvais, rengia mokymus tėvams, susitikimus su įvairiomis tarnybomis vaikų auklėjimo klausimais. Turi tradiciją kasmet paminėti mokyklos gimtadienį, kitas šventes. Mokyklos pedagogai yra stiprūs savo dalyko profesionalai, stengiasi vaikus sudominti, motyvuoti.

2016-11-22

Turime nuostabią mokytoją Loretą Šileikienę. Mokytoja išties yra pirmiausia labai šiltas, malonus žmogus, kuriam nebijo, manau, nei tėvai pasakyti savo nuomonės, nei vaikai. Todėl, manau tiek tėvai, tiek vaikai jaučiamės labai puikiai ir mokykla mūsų negąsdina ta prasme. Mokytoja yra puiki pedagogė, sugebanti sudominti vaikus, "uždeganti" juos būti iniciatyviais, aktyviais ne tik pamokų metu, bet ir užklasinėje veikloje. Labai tikimės, kad ir ateityje sutiksime taip pat šaunių ir gerų pedagogų šioje mokykloje. Taip pat džiaugiamės, kad m-kla turi tokių renginių, kaip Daukantinis ruduo, į kurį įtraukiami ne tik vaikai, bet ir tėvai.

Padėkoti


loading

Mokyklų žemėlapis

Padidinti

Paskutinės padėkos

Mokytoja iš pašaukimo, be galo didelės širdies, tačiau tuo pačiu ir reikli. Patys gražiausi žodžiai ir didžiausios rekomendacijos!

Puikus pedagogas, jautrus ir dėmesingas žmogus

Ačiū už nuoširdų bendravimą, pagalbą ir rūpestį! Tokias matematikos mokytojas tik saugoti reikia!

Nuostabi mano vaikų mokytoja .Ačiū

Labai dėkoju šiai nuostabiai mokytojai ! Ji tiesiog tobula!