Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
BioPapa banner

Vilniaus Užupio gimnazija

Gimnazija
Vilnius, Krivių g. 10, Vilnius
+370 5 261 4023
Klasės nuo 8 iki 12

Vizija
Vilniaus Užupio gimnazija – demokratiška, atvira kaitai, inovatyvi, nuolat besimokanti bendrojo lavinimo mokykla, ugdanti kiekvieno mokinio gebėjimus ir polinkius, formuojanti brandžią, atsakingą už savo gyvenimą asmenybę, gebančią išsaugoti tautiškumą integruojantis Europoje ir pasaulyje. Gimnazija – neatsiejama Užupio bendruomenės dalis, kūrybiškai puoselėjanti mikrorajono kultūrinį unikalumą, bendradarbiaujanti su socialiniais partneriais.
Misija
Gimnazijos paskirtis – suteikti kokybišką pagrindinį ir vidurinį išsilavinimą, ugdyti bendrąsias ir dalykines kompetencijas, vertybines nuostatas, sudaryti sąlygas skirtingų gebėjimų ir poreikių mokiniams ugdyti(s).
Filosofija
Gyvensime taip: „Retas protas žūva nuo susidėvėjimo, diduma jų surūdija nenaudojami“ (K.N. Bouvis).
Strateginiai tikslai:
1.Modernizuojant mokymosi aplinką, tobulinant mokytojų metodinę veiklą, kelti pamokos kokybę.
2.Skatinti mokinių mokymosi motyvaciją.
3. Stiprinti mokyklos bendruomenę, plėtoti įvairiapusius ryšius su vietos ir kitomis bendruomenėmis.

2020-08-25

Lankau šią mokyklą. 8 klasėje, kai turėjau išeiti iš savo progimnazijos ir ieškoti naujos gimnazijos, Užupio gimnazija buvo išpasakota kaip labai nuostabi, pati geriausia, todėl labai stengiausi į ją patekti. Ateidamas į šia įstaigą, viskas buvo kitaip. Geri aspektai: Labai daug linksmų ir naudingų renginių Yra KELI mokytojai kurie tikrai bando suartėti su mokiniais NĖRA patyčių, čia visi yra labai skirtinti, yra labai daug jaunuolių grupių, kurie labai skiriasi apranga, bendravimu. Čia yra NUOSTABI direktorė, apie ją negaliu nieko blogo pasakyti. Labai džiaugiuosi, kad ji čia. Kai kurie mokytojai yra labai atviri, galima su jais pakalbėti apie viską, galima padiskutuoti ir po pamokų. Viską apibendrinus, ši mokykla nėra pati geriausia, tikrai ne. Negaliu pasakyti, kad rekomenduoju, bet negaliu pasakyti, kad ne rekomenduoju.

2016-11-18

Labai geras ryšys tarp vaikų ir mokytojų

2016-11-17

Daug renginių

Padėkoti


loading

Mokyklų žemėlapis

Padidinti

Paskutinės padėkos

Mokytoja iš pašaukimo, be galo didelės širdies, tačiau tuo pačiu ir reikli. Patys gražiausi žodžiai ir didžiausios rekomendacijos!

Puikus pedagogas, jautrus ir dėmesingas žmogus

Ačiū už nuoširdų bendravimą, pagalbą ir rūpestį! Tokias matematikos mokytojas tik saugoti reikia!

Nuostabi mano vaikų mokytoja .Ačiū

Labai dėkoju šiai nuostabiai mokytojai ! Ji tiesiog tobula!