Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
BioPapa banner

Vilniaus Žvėryno gimnazija

Gimnazija
Vilnius, Žalioji g. 4, Vilnius
+370 5 275 1037
Klasės nuo 5 iki 12

Veiklos prioritetai:
•ugdymo kokybės gerinimas; ◦vertinimo sistemos tobulinimas;
◦IT ir šiuolaikinių ugdymo metodų taikymas;
◦darbo su gabiais mokiniais efektyvinimas;
◦mokinių pamokų lankomumo gerinimas;
•bendrosios kultūros kėlimas; ◦pilietiškumo ugdymas;
◦vertybinių nuostatų formavimas;
◦mokyklos įvaizdžio gerinimas;
Vizija
Žvėryno gimnazija - šiuolaikiška, atvira, lanksti ugdymo institucija, suteikianti pagrindus tęstiniam mokymuisi, mokanti gyventi kaitos sąlygomis, kurianti saugią aplinką. Mokykla - puoselėjanti kūrybiškumą, tradiciją, toleranciją, pilietiškumą, ugdanti išsilavinusią, kultūringą, socialiai aktyvią asmenybę, besididžiuojančią savo mokykla, miestu, valstybe.
Misija
Žvėryno gimnazijos, kaip ugdymo institucijos paskirtis , teikti kokybišką pagrindinį ir vidurinį išsilavinimą, skatinti harmoningos asmenybės augimą, padėti ugdytiniams integruotis į nuolat besikeičiančią visuomenę ir ją keisti. Gimnazija iš kitų mokyklų išsiskiria sveikos gyvensenos iniciatyva bei demokratiška ir saugia aplinka.
Bendruomenės narių santykiai grindžiami:
•humaniškumu;
•demokratiškumu;
•tolerancija;

Padėkoti


loading

Mokyklų žemėlapis

Padidinti

Paskutinės padėkos

Ačiū

Uzelo Elena2023-05-08

Ačiū nuostabiai mokytojai! Puikiai išmano savo darbą!

Miela mokytoja, Ačiū, kad nuolat mane skatinote daryti geriausiai kaip galiu. Jūs padėjote man siekti savo tikslų. Jumyse aš radau draugystę, discipliną, meilę ir palaikymą. Ačiū, kad man padėjote augti ir tapti geresne savo versija.Ps:Karolina S

Labai ačiū Jums už begalinę kantrybę, supratingumą ir ramų bendravimją, įdėtą triūsą, už gerumą ir rūpestį. Visada Jus prisiminsime Jūsų mielą šypseną. Ačiū. Simonos ir Gabrielės mama.

Labai ačiū Jums už begalinę kantrybę, supratingumą ir ramų bendravimją, įdėtą triūsą, už gerumą ir rūpestį. Visada Jus prisiminsime Jūsų mielą šypseną. Ačiū.