Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
BioPapa banner

VšĮ "Saulės" privati gimnazija

Gimnazija
Vilnius, Rolando Jankausko g. 17, Vilnius
+370 5 240 1546
Klasės nuo 1 iki 12

MŪSŲ GIMNAZIJOS PRIORITETAI
1. Šiuolaikiškas ugdymo proceso organizavimas.
2. Socialinis, psichologinis, emocinis, intelektinis, dvasinis bendruomenės tobulėjimas.
3. Moderni, nuolat atsinaujinanti gimnazijos ugdymo aplinka.
4. Naujos pedagoginių kompetencijų tobulinimo formos .
5. Gerosios patirties sklaida.
6. Pasididžiavimas priklausymu savo gimnazijos bendruomenei.
VIZIJA
Moderni gimnazija, teikianti kokybišką vidurinį išsilavinimą ir maksimaliai atskleidžianti individualius vaiko gebėjimus, ugdanti aukštos dvasinės kultūros asmenybę, tampanti naujausių pedagoginių idėjų ir iniciatyvų bei gerosios patirties sklaidos centru.
MISIJA
„SAULĖS“ privati gimnazija teikia kokybišką bendrąjį vidurinį išsilavinimą, siūlo įvairiapusišką neformalųjį ugdymą, dirba pagal individualų ugdymo planą, sudaro sąlygas pasirengti studijoms šalies ir užsienio aukštosiose mokyklose. Ugdo aukšto emocinio intelekto žmogų, gebantį atsakingai elgtis su savimi ir kitais, imtis iniciatyvos, dirbti kūrybingai ir bendradarbiaujant, trokštantį toliau mokytis ir tobulėti. Gimnazijoje dirba aukštos kvalifikacijos pedagogai, pastebintys ir ugdantys kiekvieno gebėjimus, kuriantys nuoširdžius ir demokratiškus santykius su bendruomene.
FILOSOFIJA
Sapere aude! (Siek išminties). Imanuelis Kantas

Padėkoti


loading

Mokyklų žemėlapis

Padidinti

Paskutinės padėkos

Ačiū

Uzelo Elena2023-05-08

Ačiū nuostabiai mokytojai! Puikiai išmano savo darbą!

Miela mokytoja, Ačiū, kad nuolat mane skatinote daryti geriausiai kaip galiu. Jūs padėjote man siekti savo tikslų. Jumyse aš radau draugystę, discipliną, meilę ir palaikymą. Ačiū, kad man padėjote augti ir tapti geresne savo versija.Ps:Karolina S

Labai ačiū Jums už begalinę kantrybę, supratingumą ir ramų bendravimją, įdėtą triūsą, už gerumą ir rūpestį. Visada Jus prisiminsime Jūsų mielą šypseną. Ačiū. Simonos ir Gabrielės mama.

Labai ačiū Jums už begalinę kantrybę, supratingumą ir ramų bendravimją, įdėtą triūsą, už gerumą ir rūpestį. Visada Jus prisiminsime Jūsų mielą šypseną. Ačiū.