Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
BioPapa banner

Vytauto Didžiojo universiteto "Rasos" gimnazija

Gimnazija
Kaunas, P. Lukšio g. 40, Kaunas
+370 37 312364
Klasės nuo 9 iki 12

Vizija

Viešoji įstaiga Vytauto Didžiojo universiteto „Rasos“ keturmetė gimnazija – tai moderni ir patraukli jaunosios kartos ugdymo institucija, adekvačiai reaguojanti į dinamiškus visuomenės pokyčius, siekianti, kad kiekvienas mokinys pagal savo gebėjimus ir polinkius įgytų šiuolaikines kompetencijas, išsaugotų lietuvišką tapatybę, brangindamas Europos kultūros vertybes.

Misija

Kompetentingai teikti aukštos kokybės pagrindinį ir vidurinį išsilavinimą 15-19 metų jaunuoliams iš visos Lietuvos, užtikrinti ugdymo sėkmę ir aukštus rezultatus.
Ugdyti brandžią ir išsilavinusią asmenybę, orientuotą į šalies ir užsienio universitetines studijas.
Gimnazijos formaliojo ir neformaliojo ugdymo programas kreipti į visapusišką tolerantiškos asmenybės auginimą ir krikščioniškų vertybių ugdymą.

Padėkoti


loading

Mokyklų žemėlapis

Padidinti

Paskutinės padėkos

Ačiū už nuostabias pamokas :D

Noriu padėkoti, nes kiekvieną pamoką jūs mane motyvuojate mokytis ne tik biologija, bet ir kitas įvairias mokslo šakas. Jūs sudominote mokslu kuriuo nemaniau, kad kada nors būsiu susidomėjęs

Rima Ulozienė2023-10-12

Labai kompetetinga mokytoja, puikiai moka prieiti prie vaiko, mano sūnus buvo labai uždaras, bet mokytoją Rimą jis prisileido ir su noru ėjo į darželį. Ilgimės šios nuostabios mokytojos. Sėkmės ir kantrybės darbuose.

Dekinga visaip! Tobula mokytoja

Ačiū Jums už viską, miela MOKYTOJA!🥰