Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
BioPapa banner

Deimantė Navakienė

Pradinis ugdymas
Vilnius

2023-01-02

Mokytoja iš pašaukimo, be galo didelės širdies, tačiau tuo pačiu ir reikli. Patys gražiausi žodžiai ir didžiausios rekomendacijos!

2020-08-26

Nuostabi mokytoja, kurios pastangos padėjo man pamilti knygas ir meną bei tapti žmogumi, kuriuo didžiuojuosi būdama. Geru žodžiu miniu, net praėjus 13-kai metų nuo pradinės mokyklos baigimo. Ačiū!

2018-03-19

Puiki mokytoja, randanti bendrą kalbą su visais mokiniais, jų tėvais, nuolat tobulėjanti ir skatinanti tobulėti mokinius, gebanti sudominti mokomu dalyku. Klasėje vykdo įvairias papildomas veiklas, su mokiniais noriai dalyvauja įvairiuose renginiuose, edukacinėse programose.

Padėkoti


loading

Paskutinės padėkos

Ačiū

Uzelo Elena2023-05-08

Ačiū nuostabiai mokytojai! Puikiai išmano savo darbą!

Miela mokytoja, Ačiū, kad nuolat mane skatinote daryti geriausiai kaip galiu. Jūs padėjote man siekti savo tikslų. Jumyse aš radau draugystę, discipliną, meilę ir palaikymą. Ačiū, kad man padėjote augti ir tapti geresne savo versija.Ps:Karolina S

Labai ačiū Jums už begalinę kantrybę, supratingumą ir ramų bendravimją, įdėtą triūsą, už gerumą ir rūpestį. Visada Jus prisiminsime Jūsų mielą šypseną. Ačiū. Simonos ir Gabrielės mama.

Labai ačiū Jums už begalinę kantrybę, supratingumą ir ramų bendravimją, įdėtą triūsą, už gerumą ir rūpestį. Visada Jus prisiminsime Jūsų mielą šypseną. Ačiū.