Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
BioPapa banner

Eugenijus Skirgaila

Biologija
Kaunas

2022-06-09

Labai geras mokytojas, jeigu jam patinki, visada duos gera pazymi. Pasakoja istorijas is jo gyvenimo, kai paklausia kazko, visada sakykit fotosinteze

2022-06-08

Mokytojas mėgsta kalbėti apie savo gyvenimo istorijas kurios yra labai įdomu! Mokytojas yra griežtas, todėl reikia viską atlikti puikiai, jeigu vaikas yra tinginys, rašomi pažymiai kurie nėra labai geri.

2019-12-11

Smagu, ilgai labai nepatiko mokytojas, bet per paskutinius metus pradėjo net patikti. Jei jam patinki, pažimys bus didesnis.

2019-11-09

Labai smagus mokytojas, į pamoką įpina daug smagių istorijų iš savo patirties. Labai skatina visus mokytis ir netinginiauti, nes tinginiaujantiems rašo blogus pažymius. Per pamoką daug įdomių ir naujų veiklų.

2017-12-04

Labai smagu mokytis, skatina domėtis, siekti gerų rezultatų. Neverčia kiaurą pamoka linksėti prie vadovėlių o įpina smagių istorijų pagal mokomąją temą ar kokių nors reiškinių supaprastintus paaiškinimus. Jei mokaisi, pažymiai ne mažiau 8, bet suprantama reikia stengtis ir patiems :)

Padėkoti


loading

Paskutinės padėkos

Nuostabi auklėtoja ir mokytoja, gersnės neturėjau ir neturėsiu, jei kam atiteks laimė tapti jos mokiniu, nepasigailėsite

.

Pats geriausias mano istorijos mokytojas

Puikus mokytojas. Labai daug pastangų įdedantis į savo darbą ir tuo pačiu nepraranda ryšio su mokiniu.

Ačiū mokytojai už suteiktas dalyko žinias ir begalinį atsidavimą mokytojo profesijai.