Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
BioPapa banner

Eugenijus Skirgaila

Biologija
Kaunas

2022-06-09

Labai geras mokytojas, jeigu jam patinki, visada duos gera pazymi. Pasakoja istorijas is jo gyvenimo, kai paklausia kazko, visada sakykit fotosinteze

2022-06-08

Mokytojas mėgsta kalbėti apie savo gyvenimo istorijas kurios yra labai įdomu! Mokytojas yra griežtas, todėl reikia viską atlikti puikiai, jeigu vaikas yra tinginys, rašomi pažymiai kurie nėra labai geri.

2019-12-11

Smagu, ilgai labai nepatiko mokytojas, bet per paskutinius metus pradėjo net patikti. Jei jam patinki, pažimys bus didesnis.

2019-11-09

Labai smagus mokytojas, į pamoką įpina daug smagių istorijų iš savo patirties. Labai skatina visus mokytis ir netinginiauti, nes tinginiaujantiems rašo blogus pažymius. Per pamoką daug įdomių ir naujų veiklų.

2017-12-04

Labai smagu mokytis, skatina domėtis, siekti gerų rezultatų. Neverčia kiaurą pamoka linksėti prie vadovėlių o įpina smagių istorijų pagal mokomąją temą ar kokių nors reiškinių supaprastintus paaiškinimus. Jei mokaisi, pažymiai ne mažiau 8, bet suprantama reikia stengtis ir patiems :)

Padėkoti


loading

Paskutinės padėkos

Ačiū už nuostabias pamokas :D

Noriu padėkoti, nes kiekvieną pamoką jūs mane motyvuojate mokytis ne tik biologija, bet ir kitas įvairias mokslo šakas. Jūs sudominote mokslu kuriuo nemaniau, kad kada nors būsiu susidomėjęs

Rima Ulozienė2023-10-12

Labai kompetetinga mokytoja, puikiai moka prieiti prie vaiko, mano sūnus buvo labai uždaras, bet mokytoją Rimą jis prisileido ir su noru ėjo į darželį. Ilgimės šios nuostabios mokytojos. Sėkmės ir kantrybės darbuose.

Dekinga visaip! Tobula mokytoja

Ačiū Jums už viską, miela MOKYTOJA!🥰