Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
BioPapa banner

Kauno Senamiesčio progimnazija

Progimnazija
Kaunas, Nemuno g. 12, Kaunas
+370 37 222444
Klasės nuo 1 iki 8

Vizija
Savarankiška, atvira kaitai, moderni pagrindinė mokykla, tęsianti tradicijas, ieškanti naujovių ir jas diegianti, kūrybiškai dirbanti, vertinama miesto visuomenės, nuosekliai, kryptingai ir sistemingai formuojanti ugdytinių meninę kultūrą kaip neatskiriamą dvasinės kultūros dalį.
Misija
Pagrindinė mokykla teikianti pradinio ugdymo ir pagrindinio ugdymo I pakopos programas bei neformalaus ugdymo programas, ugdanti dorą ir kūrybingą mokinį, gebantį sėkmingai integruotis ir mokytis nuolat besikeičiančioje socialinėje aplinkoje. Pagrindinė vertybė – mokinys, mokytojas, žmogus. Sėkmės laidas – bendravimas ir bendradarbiavimas, geranoriška pagalba vienų kitiems, saugi aplinka visiems.
Uždaviniai
1. Siekiant tobulinti ugdymo kokybę, sudaryti palankias sąlygas mokinių saviraiškos plėtrai ir sistemingam individualių gebėjimų ugdymui, panaudojant MK lėšas.
2. Siekiant tobulinti ugdymo(si) procesą sudaryti sąlygas mokytojams įgyti profesinių ir bendrųjų kompetencijų mokantis bendradarbiaujant, skleidžiant gerąją patirtį, panaudojant MK lėšas.
3. Sudarant galimybę mokiniams aktyviai sportuoti pamokose ir po pamokų, siekiant produktyvaus darbo ir mokymosi kokybės, renovuoti sporto ir aktų salas, panaudojant mokyklos spec.lėšų ir 2% lėšas ir europine lėšas .

Padėkoti


loading

Mokyklų žemėlapis

Padidinti

Paskutinės padėkos

Ačiū

Uzelo Elena2023-05-08

Ačiū nuostabiai mokytojai! Puikiai išmano savo darbą!

Miela mokytoja, Ačiū, kad nuolat mane skatinote daryti geriausiai kaip galiu. Jūs padėjote man siekti savo tikslų. Jumyse aš radau draugystę, discipliną, meilę ir palaikymą. Ačiū, kad man padėjote augti ir tapti geresne savo versija.Ps:Karolina S

Labai ačiū Jums už begalinę kantrybę, supratingumą ir ramų bendravimją, įdėtą triūsą, už gerumą ir rūpestį. Visada Jus prisiminsime Jūsų mielą šypseną. Ačiū. Simonos ir Gabrielės mama.

Labai ačiū Jums už begalinę kantrybę, supratingumą ir ramų bendravimją, įdėtą triūsą, už gerumą ir rūpestį. Visada Jus prisiminsime Jūsų mielą šypseną. Ačiū.