Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
BioPapa banner

Ilona Andraikėnienė

Matematika
Vilnius

2021-12-04

Pati nuostabiausia mokytoja! Visada kupina energijos, rūpestingumo, niekada neleidžia nuleisti rankų. Labai stipri matematikos mokytoja, puikiai išaiškinamos temos. Visuomet padeda ir stengiasi, kad mokiniams viskas būtų aišku!

2019-11-24

Nuostabus žmogus ir labai stipri matematikos mokytoja! . Labai rūpestinga, skiria daug dėmesio kiekvienam mokiniui atskirai.

2018-08-30

Mokytoja yra puiki pedagogė, sugebanti sudominti vaikus, "uždeganti" juos būti iniciatyviais, aktyviais ne tik pamokų metu, bet ir užklasinėje veikloje.

2017-12-25

Mokytoja daug individualaus dėmesio duoda kiekvienam vaikui. Visada padės ir paaiškins individualiai. Po šios mokytojos pamokų visi išeiname kupini gerų emocijų.

Padėkoti


loading

Paskutinės padėkos

Ačiū už nuostabias pamokas :D

Noriu padėkoti, nes kiekvieną pamoką jūs mane motyvuojate mokytis ne tik biologija, bet ir kitas įvairias mokslo šakas. Jūs sudominote mokslu kuriuo nemaniau, kad kada nors būsiu susidomėjęs

Rima Ulozienė2023-10-12

Labai kompetetinga mokytoja, puikiai moka prieiti prie vaiko, mano sūnus buvo labai uždaras, bet mokytoją Rimą jis prisileido ir su noru ėjo į darželį. Ilgimės šios nuostabios mokytojos. Sėkmės ir kantrybės darbuose.

Dekinga visaip! Tobula mokytoja

Ačiū Jums už viską, miela MOKYTOJA!🥰