Palikti atsiliepimą Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį

Vilniaus Radvilų gimnazija

Gimnazija
Vilnius, Gelvonų g. 55, Vilnius
+370 5 240 5196
Klasės nuo 8 iki 12

Vizija
Demokratiška, moderni, nuolat besimokanti, atvira pozityviai kaitai, puosėjanti bendražmogiškąsias vertybes, užtikrinanti švietimo kokybę švietimo įstaiga.
Misija
Švietimo įstaiga, kurios darbuotojai (pedagogai) savo veiklą grindžia šiuolaikiniais ugdymo/si metodais, bendradarbiavimo su mokiniais principu, sudaro sąlygas ugdytiniams baigti įgyti pagrindinį ir vidurinį išsilavinimą, ugdo socialiai atsakingą, kritiškai mąstantį asmenį, gebantį prisitaikyti prie technologinės, ekonominės, politinės aplinkos kaitos, organizuoja neformalų ugdymą.

8.5
paremtas 10 atsiliepimų
Mokiniai/ Buvę mokiniai
7.6
Tėvai
10
Darbuotojai
0.0
Puikiai: 9+
7
Gerai: 7-9
1
Patenkinamai: 5-7
0
Silpnai: 3-5
2
Labai silpnai: 1-3
0
2019-06-10

Palaikomas geras ryšys su tėvais.

2019-06-10

Puiki mokykla

2019-05-23

Kai kurie mokytojai yra tikrai labai dėmesingi, skatina mokytis, nuoširdžiai bendrauja su vaikais, nebando išaukštint savęs ir pažemint mokinių, atsidavę savo darbui. Labai pasiseks mokiniams kurie mokysis pas šias nuostabias mokytojas lietuvių k. mokytoją Milda, Rusu k. mokytoja Valentina, Anglų k. mokytoją Laima.

Nerekomenduoju patekti pas istorijos mokytoją Giedriu ir pas IT mokytoją Živile. Pas šiuos du mokytojus, jeigu turite savo nuomonę jos išsakyti nerekomenduoju, nes bus nuolatos " prikišama''. Ir dar šioje mokykloje ypatingai mokiniams yra mėgstama grasinti išmetimu iš gimnazijos.

2019-05-20

Valgykla, pedagogai, rubines, galima sveika mityba.

Brangios kainos valgykloje, prastai sudeliotos kontroliniu uzduotys - sunkios ir labai painios. Mokytojai vieni ziuri rimtai i savo darba, kiti tik juokauna, nerimtai ziuri i darba.

2019-05-05

Mokykla per daug nuvertinama, dėl visiems, šioje mokykloje nesimokiusiems asmenims, susidarius šališką nuomonę ir prisiklausius iš kitų. Puiki mokyklos aplinka, prižiūrėta kabinetų IT infrastruktūra (visi mokytojai, išreiškę norą turėti projektorių, jį gauna), administracija ir mokytojai puikiai nusiteikę, linkę bendrauti su tėvais.

Pridėti atsiliepimą


"*" - privalomi laukai
Mes paskaičiavome Jūsų atsiliepimo vertinimą
0.0
loading

Mokyklų žemėlapis

Padidinti