Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
BioPapa banner
2017-10-18

Labai puiki, šauni mokytoja!

2017-02-21

Labai puiki mokytoja

2017-02-17

Labai nuoširdi, komunikabili mokytoja, pasižymi begaliniu altruizmu, taip pat visada užkrečianti nuostabia šypsena ir šiltu bendravimu, visuomet padeda ir motyvuoja judėti pirmyn :)

2017-02-13

Šauni, jaunatviška mokytoja. Pildo mokinių svajones!!! Miela ir besišypsanti kaskart, motyvuoja mokinius tobulėti, visur dalyvauti, niekuomet nepavargstanti!!!

2017-02-02

Labai puiki mokytoja, supranta ko vaikai nori. Visada pagelbeja, puiki patareja. Niekada nenuleidzia ranku, ir visada padeda kitiems. Labai atsidavusi savo darbu, uzsiema uzklasine veikla. Sauniausia mokytoja, kokia esu turejusi!

Padėkoti


loading

Paskutinės padėkos

Ačiū

Uzelo Elena2023-05-08

Ačiū nuostabiai mokytojai! Puikiai išmano savo darbą!

Miela mokytoja, Ačiū, kad nuolat mane skatinote daryti geriausiai kaip galiu. Jūs padėjote man siekti savo tikslų. Jumyse aš radau draugystę, discipliną, meilę ir palaikymą. Ačiū, kad man padėjote augti ir tapti geresne savo versija.Ps:Karolina S

Labai ačiū Jums už begalinę kantrybę, supratingumą ir ramų bendravimją, įdėtą triūsą, už gerumą ir rūpestį. Visada Jus prisiminsime Jūsų mielą šypseną. Ačiū. Simonos ir Gabrielės mama.

Labai ačiū Jums už begalinę kantrybę, supratingumą ir ramų bendravimją, įdėtą triūsą, už gerumą ir rūpestį. Visada Jus prisiminsime Jūsų mielą šypseną. Ačiū.