Padėkoti Pridėti įstaigą/pedagogą/renginį
BioPapa banner

Riabovienė Vilma

Istorija
Vilnius

2017-03-10

Puiki mokytoja.

2017-01-20

Puiki pedagogė, išmananti savo sritį ir nuolat gilinanti žinias į įvairius aspektus. Pamokų metu turėjome progos ne tik teoriškai išmokti puikiai dėstomą medžiagą, bet ir praktiškai pamatyti istorinius objektus: važiavome į ekskursijas, lankėmės parodose, kartais net pabendraudavome su istorinių įvykių liudininkais arba jų giminaičiais.

2017-01-19

Puiki mokytoja.

2017-01-19

Mokytoja istorijos pamokų metu suteikia koncentruotą, tikslingą bei reikalingą informaciją. Skatina moksleivius mąstyti kritiškai, analizuoti įvairius istorinius dokumentus bei daryti loginį mąstymą lavinančias užduotis. Pamokos laikas išnaudojamas užduotims vykdyti, teorinei medžiagai aptarti ir analizuoti.

2017-01-17

O as manau kad ji tikrai gera pedagoge ir labai myli savo aukletinius. Esu viena is jos aukletiniu ir esu ja patenkinta

Padėkoti


loading

Paskutinės padėkos

Ačiū už nuostabias pamokas :D

Noriu padėkoti, nes kiekvieną pamoką jūs mane motyvuojate mokytis ne tik biologija, bet ir kitas įvairias mokslo šakas. Jūs sudominote mokslu kuriuo nemaniau, kad kada nors būsiu susidomėjęs

Rima Ulozienė2023-10-12

Labai kompetetinga mokytoja, puikiai moka prieiti prie vaiko, mano sūnus buvo labai uždaras, bet mokytoją Rimą jis prisileido ir su noru ėjo į darželį. Ilgimės šios nuostabios mokytojos. Sėkmės ir kantrybės darbuose.

Dekinga visaip! Tobula mokytoja

Ačiū Jums už viską, miela MOKYTOJA!🥰